درباره ما

صفحه اصلی » درباره ما

شکل گیری و خط مشی :

ایزی دیزاین با نام لاتین EzDesign برگفته از دو کلمه Ez (Easy) + Design می باشد و مرجعی است برای خرید و فروش محصولات گرافیکی با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در همه ی شاخه ها. بر این اساس سایت به هفت بخش کلی تقسیم شده و هر بخش نیز خود شامل زیر مجموعه هایی جامع با موضوعات متنوع می باشد.

 

  • ایده ی شکل گیری مکانی برای برون سپاری [Outsourcing] محصولات گرافیکی به شگل گسترده، حرفه ای و سازمان یافته، با هدف دسترسی آسان متقاضیان این ابزارها، در اسفند ماه سال 1397 توسط سایت ” ایزی دیزاین ” به حقیقت پیوست.
  • ایزی دیزاین همواره حامی ایده های جدید می باشد و راه را برای پیشرفت کسانی که دوست دارند خلاقیت شان دیده شود، باز کرده است. این سایت همچنین برای متقاضیان فروش انواع محصولات گرافیکی نیز امکانات ویژه ای فراهم کرده است تا بتوانند محصولات خود را به راحتی به فروش برسانند.
  • ایزی دیزاین برای کسانی که به دنبال یادگیری نکات بیشتری در زمینه گرافیک هستند نیز مطالب مفیدی را بصورت رایگان ارایه کرده است که با زبان ساده برای علاقه مندان نگارش شده است.
  • ملحق شدن به ایزی دیزاین به آسانی و پس از ایجاد یک حساب کاربری امکان پذیر است. بر این اساس از همان لحظه می توانید فعالیت مفید خود را در سایت آغاز کنید و از تجربه کار کردن با یک سایت تخصصی و حرفه ای لذت ببرید.
  • ایزی دیزاین برای خریداران خود از مبتدی تا حرفه‌ای این بستر را فراهم می کند که به طور مستقل محصولات مورد نیاز خود را با کیفیت بالا به صورت آنلاین و با کمترین هزینه تهیه نمایند.
  • ایزی دیزاین برندی شناخته شده و بعنوان یکی از سایت های پیشرو در زمینه گرافیک در ایران فعالیت میکند و از جمله فروشگاه هایی می باشد که هویت آن بصورت حقیقی و حقوقی ثبت شده و دارای درگاه پرداخت آنلاین، دارای نماد اعتماد الکترونیکی و دارای نماد ساماندهی وزارت ارشاد میباشد.
  • ایزی دیزاین تمام طول مدت کار خود در این عرضه سعی کرده تا ضمن ارائه بهترین خدمات اعتماد شما کاربران را جلب کند به طوری که با سپاس از خداوند و لطف شما عزیزان روز به روز بر محبوبیت آن افزون می شود.