پایگاه دانش ⭐️

صفحه اصلی » وبلاگ
نمایش براساس :

واژه “وبلاگ” در ۱۷ دسامبر سال ۱۹۹۷ توسط جُرن بارگر وبلاگ نویس امریکایی استفاده شد. این واژه از دو بخش مختلف ساخته شده است که کلمه Web به معنای در هم تنیدن و کلمه Log دارای ریشه ی یونانی می باشد! در قرون وسطی به دفتر ثبت گزارش سفر کشتی ها “لاگ” گفته می شد. در علم کامپیوتر واژه لاگ به فایل هایی گفته می شود که تمام رویداد هایی که در یک کامپیوتر اتفاق میافتد را ثبت می کند. بنابراین واژه وبلاگ یا بلاگ در ابتدا با معنا و مفهوم «دفترچه خاطرات آنلاین» به دنیای وب معرفی شد. بعد از این این ماجرا سایت توییتر و بلاگر ساخته شدند و کم کم این واژه در بین وبلاگ نویس ها بسیار محبوب شد.

 

وبلاگ ایزی دیزاین چه فعالیت هایی می کند؟

ایزی دیزاین در وبلاگ خود به آموزش رایگان انواع نرم افزارهای گرافیکی از جمله فتوشاپ، ایندیزاین، کورل دراو، ایلوستریتور، افتر افکت و طراحی تجربه کاربری را همراه با پادکست های صوتی جذاب می پردازد؛ همچنین قالب های رایگان وردپرسی در زمینه های شرکتی، خبری، فروشگاهی، شخصی و خلاقانه را ارائه می دهد.

 

استفاده از این وبلاگ چه سودی دارد ؟

شما می توانید با مطالعه و تمرین این آموزش ها مهارت های خوبی را برای ورود به بازار کار بدست بیاورید و به کسب درآمد بپردازید.

 

سوالات متداول

1-وبلاگ چیست ؟

این واژه از دو بخش مختلف ساخته شده است که کلمه Web به معنای در هم تنیدن و کلمه Log دارای ریشه ی یونانی می باشد! در قرون وسطی به دفتر ثبت گزارش سفر کشتی ها “لاگ” گفته می شد. بنابراین واژه وبلاگ یا بلاگ در ابتدا با معنا و مفهوم «دفترچه خاطرات آنلاین» به دنیای وب معرفی شد. بعد از این این ماجرا سایت توییتر و بلاگر ساخته شدند و کم کم این واژه در بین وبلاگ نویس ها بسیار محبوب شد.

2-وبلاگ ایزی دیزاین چه فعالیت هایی می کند؟

ایزی دیزاین در وبلاگ خود به آموزش رایگان انواع نرم افزارهای گرافیکی از جمله فتوشاپ، ایندیزاین، کورل دراو، ایلوستریتور، افتر افکت و طراحی تجربه کاربری را همراه با پادکست های صوتی جذاب می پردازد.