دانلود رایگان پترن فتوشاپ

به طور معمول طراحان سایت با تعبیه بخشی جهت مدیریت بک گراند سایت در بخش تنظیمات قالب، این اجازه را به کاربر داده تا امکان تغییر بک گراند سایت خود را داشته و نیز اکثراوقات توصیه می شود با انتخاب پترن در سایزی مناسب و نیز بارگذاری سایت به کمک پترن ها، به افزایش سرعت و جلوگیری از اتلاف وقت کمک کنند.

در زمان استفاده از یک پترن، در واقع این پترن برای تمامی دستگاه ها اجرا می گردد. لذا بهتر است پترن خود را در سایزی ایجاد نمایید که در صورت نمایش در هر دستگاهی اندازه آن کاملا مناسب باشد.

دانلود پترن فتوشاپ رایگان 

در نظر گرفتن رابط کاربری موثر و هماهنگ با رفتار کاربر

یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در دیجیتال ماکتینگ، رفتار کاربر می باشد. طراحی انجام شده برای سایت باید به گونه ای بوده که باعث شود به لحاظ رفتاری نظر کاربر را به سمت سایت شما جلب نماید. وقتی کاربر از سایت شما استقبال کند بی شک کار شما بسیار راحت تر شده و می توانید کارهایی چون بازدید بالا از سایت، خرید بیشتر از سایت، و یا … را از او تقاضا کنید.

ایجاد تصویری یکدست و شفاف

در واقع هدف اصلی در ساخت پترن ها نیز همین مسئله می باشد. طراحی پترن باید کاملا یکدست و شفاف بوده که در صورت قرار گیری باعث ایجاد شکلی واحد و متحد گردند.

البته مواردی بسیار زیاد دیگری نیز در طراحی پترن های گرافیکی نقش داشته و ما در این مقاله تنها به آوردن چند نکته کلید بسنده نمودیم.

ایزی دیزاین
2132 کاربر
کاربران عضو شده در ایزی دیزاین
ایزی دیزاین
1056 آموزش رایگان
مقالات منتشر شده در حوزه گرافیک
ایزی دیزاین 64 دیدگاه
نظرات ثبت شده توسط کاربران
ایزی دیزاین 394 محصول حرفه ای
محصولات منتشر شده در ایزی دیزاین