پادکست آموزش گرافیک ⭐️

صفحه اصلی » وبلاگ » پادکست
نمایش براساس :

پادکست [به انگلیسی : Podcast ] نوعی فایل صوتی می باشد که بر اساس نیاز شنودگان در موضوعات مختلف تولید و منتشر میشود، برای مثال ما در این دسته بندی به ارائه جدیدترین و جذاب ترین پادکست های آموزش گرافیک خواهیم پرداخت.

تقریبا همه ی ما به برنامه های رادیویی گوش کرده ایم و از آنها لذت بردیم؛ پادکست های سایت ایزی دیزاین هم تقریبا شبیه برنامه های رادیویی هستند البته با چند تفاوت یا بهتر بگیم چند ویژگی برتر نسبت به برنامه های رادیویی :

  1. کنترل سرعت پخش
  2. توقف پخش در مواقع نیاز
  3. انتخاب پادکست هایی با موضوع طراحی گرافیکی
  4. و موارد بسیار دیگر

 

پادکست آموزش گرافیک

ممکن است سوال چرا باید به پادکست گوش کنم ؟ برای شما پیش بیاید، در پاسخ باید بگوییم در زمان هایی که شما فرصت مطالعه و یا تمرکز لازم برای آن را ندارید میتوانید به فایل های صوتی ما گوش کنید و از اطلاعات مفید آن بهره مند شوید.

مثل مواقعی در اتوبوس و یا مترو شلوغ هستید یا زمانی که در حال رانندگی میباشد، در این هنگام شما می توانید از اوقات سوخته خود به بهترین نحوه ممکن استفاده کنید و با گوش کردن به فایل صوتی موضوعی که به آن علاقه دارید به دانش خود در آن حوزه بیافزایید.

سایت ایزی دیزاین علاوه بر فروش محصولات با کیفیت خود همواره به تولید محتوای با کیفیت توجه خاصی داشته و برای کاربران عزیز خود بهترین ها را فراهم ساخته است، ما در تولید پادکست های خود مانند سایر محتواها و آموزش های سایت ، همواره کیفیت، ابتکار، خلافیت، اصالت و البته استفاده از صدا پیشگان خاص و به اصطلاح “صدا مخملی” را جزء اهداف خود قرار داده ایم.

 

سوالات متداول :

1- پادکست چیست ؟

پادکست [به انگلیسی : Podcast ] نوعی فایل صوتی می باشد که بر اساس نیاز شنودگان در موضوعات مختلف تولید و منتشر میشود

2-پادکست آموزش گرافیک چیست؟

انتشار آخرین مطالب دنیای گرافیک در قالب فایل های صوتی با کیفیت و زیبا، برای مواقعی که قادر به مطالعه پست ها نمی باشید.