دانلود پترن فتوشاپ ⭐️

صفحه اصلی » وبلاگ » ابزار فتوشاپ » پترن فتوشاپ

به طور معمول طراحان سایت با تعبیه بخشی جهت مدیریت بک گراند سایت در بخش تنظیمات قالب، این اجازه را به کاربر داده تا امکان تغییر بک گراند سایت خود را داشته و نیز اکثراوقات توصیه می شود با انتخاب پترن در سایزی مناسب و نیز بارگذاری سایت به کمک پترن ها، به افزایش سرعت و جلوگیری از اتلاف وقت کمک کنند.

در زمان استفاده از یک پترن، در واقع این پترن برای تمامی دستگاه ها اجرا می گردد. لذا بهتر است پترن خود را در سایزی ایجاد نمایید که در صورت نمایش در هر دستگاهی اندازه آن کاملا مناسب باشد.

 

یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در دیجیتال ماکتینگ، رفتار کاربر می باشد. طراحی انجام شده برای سایت باید به گونه ای بوده که باعث شود به لحاظ رفتاری نظر کاربر را به سمت سایت شما جلب نماید. وقتی کاربر از سایت شما استقبال کند بی شک کار شما بسیار راحت تر شده و می توانید کارهایی چون بازدید بالا از سایت، خرید بیشتر از سایت، و یا … را از او تقاضا کنید.

 

در واقع هدف اصلی در ساخت پترن ها نیز همین مسئله می باشد. طراحی پترن باید کاملا یکدست و شفاف بوده که در صورت قرار گیری باعث ایجاد شکلی واحد و متحد گردند.

البته مواردی بسیار زیاد دیگری نیز در طراحی پترن های گرافیکی نقش داشته و ما در این مقاله تنها به آوردن چند نکته کلید بسنده نمودیم.