پلاگین فتوشاپ ⭐️

مرتب سازی بر اساس :

پلاگین ها اکسسوری هایی بوده که توسط کمپانی تولید کننده نرم افزار مورد نظر همچون فتوشاپ برای کاربران در نظر گرفته شده است تا این امکان برای آنها وجود داشته باشد که کار خود را بهبود و گسترش دهند. اغلب تولید کنندگان نرم افزار در برنامه های خود این قابلیت را نیز لحاظ می کنند.

لذا هر شرکت و یا شخصی این امکان را داشته تا پلاگینی را برای برنامه خود ساخته و به طور معمول کارهای این پلاگین در حیطه همان برنامه می باشد. مراحل نصب و عملکرد هر پلاگین با دیگری متفاوت بوده و با توجه به تفاوت میان نرم افزار ها در انجام امور متفاوت بی شک پلاگین های آن ها نیز متمایز از یکدیگر می باشند.

 

کاربردها

پلاگین ها این اجازه را به کاربر داده تا افکت ها و تنظیمات از پیش تعیین شده را بر روی یک طرح انجام دهد و می توان گفت عملکرد آن ها کمی شبیه به اکشن ها بوده که البته توضیح در رابطه با عملکرد اکشن ها در این مقاله نمی گنجد و بسیار طولانی می باشد. برای مثال جهت اعمال افکت بر روی عکس، نوشته و یا هر طرح دیگر، به کمک اکشن، یا این امکان برای شما وجود نداشته چرا که برخی از کار های پلاگین ها بدون کمک گرفتن از فیلتر ها و پلاگین ها قابل اجرا نمی باشند و یا باید از دانش کافی جهت انجام این کار برخوردار بوده و البته اکشن ها زمان زیادی را از شما گرفته این در حالی است که تنها در عرض چند ثانیه پلاگین ها و فیلتر ها قادر به اجرای افکت مورد نظر بر روی طرح شما می باشند که به طور معمول تنظیمات خاص خود را دارند.

 

سوالات متداول

پلاگین فتوشاپ چیست؟ ⭐

پلاگين ها ابزارهاي جانبي هستند كه شركت سازنده نرم افزار مثلا فتوشاپ به کاربران خود داده تا آن ها هم بتوانند در زمينه بهبود و گسترش دادن كار برنامه فعاليت داشته باشند.

پلاگین های فتوشاپ را از کجا دانلود کنیم؟ ⭐

شما میتوانید در سایت ایزی دیزاین انواع پلاگین های فتوشاپ را با کیفیت عالی و به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید.