دانلود استایل فتوشاپ ⭐️

صفحه اصلی » وبلاگ » ابزار فتوشاپ » استایل فتوشاپ

منظور از استایل مواردی در فتوشاپ بوده که کاربران حرفه ای فتوشاپ از پیش آن ها را ایجاد نموده و در کمترین زمان و تنها با یک کلیک کردن می توان به آسانی از این استایل ها بهره برد، شما نیز این اجازه را داشته تا استایل جدیدی ساخته و از آن در کار های بعدی خود استفاده نمایید. استایل ها در واقع این امکان را به کاربر داده تا در صورت نیاز یک طرح یا نوشته را به شکل و حالت مشخصی درآورده، مانند استایل طلایی یا استایل فرورفتگی که می توانید از آن ها در طراحی های خود بهره ببرید. در ادامه شما را بیشتر با استایل فتوشاپ آشنا نموده  و نصب آن را نیز آموزش خواهیم داد.  و همچنین از طریق لینک زیر امکان دانلود رایگان استایل فتوشاپ های مختلف برای شما عزیزان وجود خواهد داشت.

 

آموزش نصب

یک استایل به طور کلی دارای چه مشخصاتی می باشد؟

جهت کار با استایل با به درون افکت add a layer style رفته و گزینه blending options را انتخاب نمایید. در این مثال ما قصد داشته  نصب استایل در فتوشاپ را بر روی یک نوشته را آموزش دهیم.
با کلیک بر روی styles که در بالا و سمت چپ قرار داشته، استایل های آماده فتوشاپ برای شما نشان داده خواهند شد. از قسمت تنظیمات گزینه load styles را انتخاب نمایید. در صورت داشتن استایل آماده می توانید آن را از این بخش اضافه نمایید. در فتوشاپ نام ASL به عنوان پسوند استایل آورده می شود.

شما می توانید استایل مورد نظر را انتخاب نموده و آن را روی نوشته خود پیاده نمایید. استایل و افکت با زدن OK اجرا شده و جهت تغییر هر یک از موارد همچون جهت استایل سایه فرورفتگی بایستی از سمت چپ این تغییرات را اعمال نمایید. در لایه ها به خوبی موارد اعمالی استایل برای شما قابل نمایش می باشد. در صورت بزرگ یا کوچک بودن ابعاد و اندازه استایل برای طرح شما، روی استایل رایت کلیک نموده و پس از انتخاب scale effects اندازه ها را کم و زیاد کنید.