آموزش نرم افزارهای گرافیکی ⭐️

صفحه اصلی » فروشگاه محصولات گرافیکی » آموزش نرم افزارهای گرافیکی
مرتب سازی بر اساس :

در گذشته نه چندان دوره آموزش گرافیک به آسانی میسر نبوده و افراد با گذراندن دوره های طولانی مدت در این مسیر به این امر دست می یافتند. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه شما می توانید با گذراندن دوره های آموزش نرم افزارهای گرافیکی دانش خود را در این زمینه ارتقا ببخشید. اما چرا این مهارت در دنیای امروز مهم است. اگر به محیط اطراف خود نگاه کنید در هر جایی اثری از گرافیک را مشاهده خواهید کرد.

درست است که دانش گرافیک به شکل یک رشته تخصصی و مستقل عمل می کند اما به افراد خاصی تعلق ندارد افراد زیادی با مسئولیت های مختلف می توانند مخاطبان دوره های آموزش نرم افزار گرافیکی باشند. از مشاغلی مانند مهندسی معماری و برنامه نویسی گرفته تا طراحی داخلی، خیاطی وغیره می توانند مخاطبان آن باشند.

 
آموزش نرم افزارهای گرافیکی
هنر گرافیک در حوزه ی آموزش دارای گرایش های مختلفی است. اگر بخواهیم یک دسته بندی کلی در رابطه با دوره جامع گرافیک شامل موارد زیر است.

شما با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی می توانید به خلق هویت و شخصیت بصری بپردازید. همان طور که می دانید در دنیای امروز کمپانی ها و صاحبان برند چه در داخل و خارج دنیای دیجیتال باشند به هویت و شخصیت بصری به شکل گرافیکی احتیاج دارند. نرم افزار هایی در این زمینه وجود دارند که شما با آن می توانید به طراحی لوگو، آیکون ، کاراکتر ، هارمونی رنگ ، پس زمینه و قالب های تصویری منحصر بفرد بپردازید.

همچنین شما با این نرم افزارها می توانید به اموری مانند ساخت و طراحی آگهی های تبلیغاتی گرافیکی ، بنر ها و پوستر های تبلیغاتی ، ویدیوها و انیمیشن های تبلیغاتی و …بپردازید. از جمله نرم افزارهایی که در سایت ایزی دیزاین در این دسته بندی به آموزش آن ها پرداخته شده است: پریمیر، افترافکت، سینمافوردی، تری دی مکس، کورل دراو، لایت روم، فتوشاپ، ایندیزاین، ایلوستریتور، مایا، ایکس دی و همچنین آموزش عکاسی می باشد.

 
بازار کار پس از یاد گیری نرم افزارهای گرافیکی

  طراحی گرافیکی در حوزه وب و نرم افزار ، به خصوص طراحی UI و UX
  طراحی و گرافیک بسته بندی
  ساخت موشن گرافیک
 طراحی کاراکترهای دوبعدی و سه بعدی برای ساخت پویانمایی
  طراحی و دیزاین غرفه های نمایشگاهی
  تایپوگرافی و تکست گرافی
  ساخت هویت و شخصیت گرافیکی برای برند ها و کمپانی ها
  طراحی و ساخت لگو ، آیکون ، پوستر ، بنر و کارت ویزیت
  انجام امور گرافیکی حوزه بازاریابی و تبلیغات
  همکاری با مطبوعات و نشریات جهت انجام امور گرافیکی و طراح

افرادی که به امور گرافیکی آشنایی دارند می توانند به صورت پروژه محور و فرینسلر یا در استخدام شرکت ها به فعالیت بپردازند.

 
ابزارهای مورد نیاز آموزش نرم افزارهای گرافیکی
ابزارهای مورد نیاز گرافیست ها به دو دسته تقسیم می شوند که سخت افزاری و نرم افراری هستند. امروزه در دنیای گرافیک نرم افزارهای بی شماری وجود دارد که همواره در حال به روز رسانی هستند. محصولات درج شده در سایت ایزی دیزاین : ویدیویی هستند، دارای فایل های تمرینی و زیر نویس فارسی و انگلیسی با کیفیت و پروژه محور هستند. شما با استفاده از این محصولات می توانید به راحتی آموزش دیده و وارد بازار کار حوزه گرافیکی شوید.