آموزش افترافکت ⭐️

صفحه اصلی » آموزش » افتر افکت
مرتب سازی بر اساس :
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 360 مگابایت
شناسه محصول : Aftereffects108
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1399
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 178 مگابایت
شناسه محصول : Aftereffects107
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 1700 مگابایت
شناسه محصول : Aftereffects106
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 742 مگابایت
شناسه محصول : Aftereffects105
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 707 مگابایت
شناسه محصول : Aftereffects104
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 2100 مگابایت
شناسه محصول : Aftereffects103
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 917 مگابایت
شناسه محصول : Aftereffects102
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 175 مگابایت
شناسه محصول : Aftereffects101
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1398

آموزش افترافکت به یکی از آموزش های اساسی برای علاقه مندان در صنعت سینما و پویانمایی تبدیل شده است. این نرم افزار که توسط شرکت آمریکایی CoSA در سال 1993 عرضه گردید با سایر نرم افزار های هم رده چون ادوبی فتوشاپ، ادوبی آدیشن و ادوبی پریمیر می تواند رقابت نماید. همچنین پیروزی افترافکت به نسبت سایر نرم افزار ها دور از انتظار نمی باشد.

آموزش افترافکت

ویژگی های افترافکت

در افترافکت شما می توانید استعداد و خلاقیت افراد را پرورش دهید. این نرم افزار موجب نوآوری و ابتکار می گردد. لذا در تهیه آثار هنری و ویدوئی میتوان بهتر عمل نمود. در تهیه فیلم ها به کمک نرم افزار افترافکت، شما می توانید در صحنه های ساده، حرکت ایجاد نمایید و جلوه های متحرک ایجاد نمایید. هنرمندان به این اثر هنری، ایجاد وهم در حرکت می گویند. شما می توانید با نحوه ایجاد صحنه های سه بعدی آشنا شوید. از این صحنه در فیلم های علمی و تخیلی بسیار استفاده می شود. در افترافکت برای تهیه صحنه های سه بعدی، از ترکیب رنگ ها و صحنه ها استفاده می شود. این امکان وجود دارد که از قابلیت های این نرم افزار برای تبلیغات استفاده نمود. متحرک سازی، ایجاد برچسب های تبلیغاتی چشم نواز  از جمله فعالیت هایی است که می توان در آن، از قابلیت های افترافکت استفاده نمود.

آموزش افترافکت

در آموزش افترافکت با چه مواردی آشنا خواهید شد

  • ایجاد جلوه های ویژه : نحوه ساخت جلوه های ویژه ای که شاید از عهده یک شخص بر نیاید، تشریح می گردد. به صورت کلی با نرم افزار افترافکت می توان هر چه در ذهن وجود دارد را پیاده سازی نمود.
  • موشن گرافیک: برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و انیمیشن ها معمولا از این قابلیت افترافکت استفاده می شود که در آن طرح های گرافیکی به حرکت در می آیند.
  • ترکیب بندی لایه ها: نحوه ترکیب لایه ها برای تولید نور ، صحنه و یا رنگ های توضیح داده می شود. از این قابلیت در ساخت فیلم های تخیلی بسیار استفاده می گردد.
  • و بسیاری موارد دیگر.

آموزش افترافکت

به صورت کلی نرم افزار افترافکت از مجموعه ای از نرم افزار های دیگر چون نرم افزار های تدوین شکل گرفته است تا موجب خلق آثار زیبا و منحصر به فردی شود.

آموزش افترافکت

سوالات متداول

نرم افزار افتر افکت چیست ؟ ⭐

نرم افزار افتر افکت یکی از کاربردی ترین و بهترین برنامه های ایجاد شده و توسعه یافته توسط شرکت ادوبی است که با استفاده از آن می توان برای ایجاد جلوه های بصری زیبا و حرکت های گرافیکی دو بعدی استفاده کرد.

چرا باید کار با افتر افکت را یاد بگیریم ؟

افتر افکت یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی و حرفه ای برای ساخت موشن گرافیک، انیمیشن سازی، طراحی جلوه های ویژه و میکس و تدوین کلیپ می باشد و هنرجویان می توانند پس از یادگیری کار کردن با این نرم افزار به راحتی وارد بازار کار شوند و به کسب درآمد بپردازند البته شایان ذکر است که خلاقیت و ایده پردازی نیز در این مسیر حائز اهمیت می باشد.

آیا ایزی دیزاین آموزش های افتر افکت را دارد ؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع اصلی برای دانلود آموزش های نرم افزار افتر افکت می باشد و انواع مختلف عناوین آموزشی را با کیفیت عالی و تنوع بالا در دسترس شما قرار می دهد. این آموزش ها همگی ویدیویی و همراه با فایل های تمرینی هر جلسه مربوطه می باشند.

کیفیت آموزش های افتر افکت در ایزی دیزاین چطور می باشد ؟ 

تمام محصولات آموزشی عرضه شده در سایت ایزی دیزاین دارای کیفیت فول اچ دی و محتوای بسیار خوب می باشند و تحت لایسنس شرکت های بزرگی مانند لیندا و یودمی می باشند. آموزش های نرم افزار افتر افکت ما علاوه بر اینکه دارای بار علمی خوبی میباشند قیمت بسیار مناسب و پایینی نسبت به رقبا دارند.