آموزش افترافکت ⭐️

مرتب سازی بر اساس :

آموزش افترافکت

آموزش افترافکت به یکی از آموزش های اساسی برای علاقه مندان در صنعت سینما و پویانمایی تبدیل شده است. این نرم افزار که توسط شرکت آمریکایی CoSA در سال 1993 عرضه گردید با سایر نرم افزار های هم رده چون ادوبی فتوشاپ، ادوبی آدیشن و ادوبی پریمیر می تواند رقابت نماید. همچنین پیروزی افترافکت به نسبت سایر نرم افزار ها دور از انتظار نمی باشد.

 

ویژگی های افترافکت

در افترافکت شما می توانید استعداد و خلاقیت افراد را پرورش دهید. این نرم افزار موجب نوآوری و ابتکار می گردد. لذا در تهیه آثار هنری و ویدوئی میتوان بهتر عمل نمود. در تهیه فیلم ها به کمک نرم افزار افترافکت، شما می توانید در صحنه های ساده، حرکت ایجاد نمایید و جلوه های متحرک ایجاد نمایید. هنرمندان به این اثر هنری، ایجاد وهم در حرکت می گویند.

شما می توانید با نحوه ایجاد صحنه های سه بعدی آشنا شوید. از این صحنه در فیلم های علمی و تخیلی بسیار استفاده می شود. در افترافکت برای تهیه صحنه های سه بعدی، از ترکیب رنگ ها و صحنه ها استفاده می شود. این امکان وجود دارد که از قابلیت های این نرم افزار برای تبلیغات استفاده نمود. متحرک سازی، ایجاد برچسب های تبلیغاتی چشم نواز  از جمله فعالیت هایی است که می توان در آن، از قابلیت های افترافکت استفاده نمود.

 

در آموزش افترافکت با چه مواردی آشنا خواهید شد

  • ایجاد جلوه های ویژه : نحوه ساخت جلوه های ویژه ای که شاید از عهده یک شخص بر نیاید، تشریح می گردد. به صورت کلی با نرم افزار افترافکت می توان هر چه در ذهن وجود دارد را پیاده سازی نمود.
  • موشن گرافیک: برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و انیمیشن ها معمولا از این قابلیت افترافکت استفاده می شود که در آن طرح های گرافیکی به حرکت در می آیند.
  • ترکیب بندی لایه ها: نحوه ترکیب لایه ها برای تولید نور ، صحنه و یا رنگ های توضیح داده می شود. از این قابلیت در ساخت فیلم های تخیلی بسیار استفاده می گردد.
  • و بسیاری موارد دیگر

به صورت کلی نرم افزار افترافکت از مجموعه ای از نرم افزار های دیگر چون نرم افزار های تدوین شکل گرفته است تا موجب خلق آثار زیبا و منحصر به فردی شود.