آموزش سینما فوردی ⭐️

مرتب سازی بر اساس :

آموزش سینما فوردی

سینمافوردی نرم افزار مدلسازی، انیمیشن سازی و رندر است که قابلیت‌های بیشتری نسبت به نرم افزار 3D MAX دارد. این نرم افزار توسط شرکت آلمانی MAXON Computer GmbH توسعه یافته است. اغلب اوقات ایجاد عناصر سه بعدی برای موشن گرافی به اندازه پیچیدگی چیزی مثل ساخت انیمیشن برای بازی‌های ویدیویی، فیلم یا مدل سازی برای فیلم احتیاج ندارد.

شاید کاری که شما باید انجام دهید این است که متن را به دور صفحه بچرخانید، یا یک فرم بنر خبری سه بعدی را در کنار هم قرار دهید. برای کسی که در دنیای 3D بسیار جدید است، درک CINEMA 4D واقعا بسیار آسانتر است و فرایند یادگیری غالباً بسیار کوتاه تر از 3D MAX است. در حالی که ابزارهای کلی در 3D MAX ممکن است از نرم افزار CINEMA 4D در زمینه مدل سازی، انیمیشن و حتی جلوه‌های تصویری بیشتر باشند، شما به عنوان یک سازنده انیمیشن و موشن گرافی حرکتی باید بتوانید در کمترین زمان از طریق در آموزش سینمافوردی پروژه زیبایی را ایجاد کنید.

 

مزایای آموزش ویدیویی سینما فوردی

آموزش سینمافوردی به دلیل سهولت در استفاده این برنامه و بهره مندی از ابزارهای قدرتمند برای ساخت انیمیشن و موشن گرافی طرفداران زیادی در میان جامعه گرافیست، موشن گرافیست و انیمیشن سازی دارد. به عنوان مثال، سینمافوردی چیزی به نام CINEWARE را دارد و در برنامه ساخته شده است. این به شما امکان می‌دهد صحنه‌های سه ‌بعدی خود را از سینمافوردی یکپارچه و مستقیم در After Effects ادغام کنید. همچنین این امکان وجود دارد تا از طیق این برنامه تغییراتی را که در صحنه سه بعدی انجام می‌دهید به صورت خودکار در داخل After Effects به روز شود. این یکی از دلایلی است که چرا سینمافوردی جای خود را در دل بسیاری از طراحان حرکتی پیدا کرده است. در کنار CINEWARE، که کار بین CINEMA 4D و After Effects را بسیار ساده تر می‌کند، مجموعه ابزار MoGraph نیز وجود دارد که ایجاد مواردی مانند آرم‌های پرواز و جلوه‌های ساده را بسیار آسان می‌کند. هر دوی این برنامه‌ها قابلیت های کاملی دارند تا بتوانند همه چیز مورد نیاز خود را در اختیار شما قرار دهند.