آموزش کورل دراو ⭐️

صفحه اصلی » آموزش » کورل دراو
مرتب سازی بر اساس :
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 861 مگابایت
شناسه محصول : CorelDraw104
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 470 مگابایت
شناسه محصول : CorelDraw103
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 858 مگابایت
شناسه محصول : CorelDraw102
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1398
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 811 مگابایت
شناسه محصول : CorelDraw101
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1398

کورل دراو نامی پر آوازه در دنیای گرافیک می باشد که بدون شک به همراه نرم افزار فتوشاپ مهم ترین و پر کاربردترین نرم افزاری می باشند که افراد در حوزه های گرافیکی با آن سر و کار دارند. بسیاری از تصاویر گرافیکی همچون بنر، کارت ویزیت، تراکت، لوگو، کاتالوگ و غیره را طراحان گرافیک با نرم افزار مورد علاقه خود یعنی کورل دراو طراحی می نمایند.

آموزش کورل

کاربردها و قابلیت ها کورل دراو

  • در ابتدای این مطلب باید بدانیم که اصولا نرم افزار کورل دراو بر چه پایه و اساسی عمل می کند و چه تفاوتی با نرم افزارهای گرافیکی دیگر مانند فتوشاپ دارد. نرم افزار کورل دراو کلیه عملیات خود را بر اساس بردارها یا همان وکتور انجام می دهد؛ در حالی که نرم افزاری مانند فتوشاپ عملیات خود را بر اساس نقاط یا پیکسل انجام می دهد.

آموزش کورل

  • در ادامه نیز بایستی بدانیم که بردار و پیکسل چه تفاوتی با هم دارند و اصولا چه فرقی بین نرم افزارهای پیکسلی و برداری وجود دارد. در نرم افزارهای پیکسلی در صورت بزرگنمایی تصاویر نقاط کیفیت خود را از دست می دهند ولی در نرم افزارهای برداری با توجه به اینکه طراحی به وسیله فرمول های ریاضی، رنگ ها و خطوط انجام می شوند در صورت بزرگنمایی کیفیت تصاویر به هیچ عنوان کاهش پیدا نمی کنند.
  • اصولا نرم افزارهایی مانند فتوشاپ به صورت کلی جهت ویرایش تصاویر از قبیل رنگ، نور و غیره ساخته شده اند ولی نرم افزارهای برداری که مهم ترین آنها نرم افزار کورل دراو می باشد جهت خلق تصاویر کاربرد دارند.

آموزش کورل

  • برای نمونه ساختن یک کارت ویزیت توسط نرم افزار کورل دراو بسیار ساده تر از ساخت همان کارت ویزیت با نرم افزار فتوشاپ می باشد.

سوالات متداول

نرم افزار کورل دراو چیست ؟ ⭐

کورل یک ویرایشگر گرافیکی و برداری است که توسط شرکت Corel توسعه یافته و به بازار عرضه شده است. کورل یک برنامه برای طراحی است که در آن از ابزارهای مختلفی برای ایجاد تصاویر اصلی و یا ویرایش آن ها وجود دارد.

چرا باید کار با کورل دراو را یاد بگیریم ؟

کورل دراو یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی و حرفه ای برای طراحی پوستر، کاتالوگ، طراحی روی CD، کارت ویزیت، بنر و همچنین طراحی برای برش با دستگاه CNC می باشد و هنرجویان می توانند پس از یادگیری کار کردن با این نرم افزار به راحتی وارد بازار کار شوند و به کسب درآمد بپردازند البته شایان ذکر است که خلاقیت و ایده پردازی نیز در این مسیر حائز اهمیت می باشد.

آیا ایزی دیزاین آموزش های کورل دراو را دارد ؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع اصلی برای دانلود آموزش های نرم افزار کورل دراو می باشد و انواع مختلف عناوین آموزشی را با کیفیت عالی و تنوع بالا در دسترس شما قرار می دهد. این آموزش ها همگی ویدیویی و همراه با فایل های تمرینی هر جلسه مربوطه می باشند.

کیفیت آموزش های کورل دراو در ایزی دیزاین چطور می باشد ؟ 

تمام محصولات آموزشی عرضه شده در سایت ایزی دیزاین دارای کیفیت فول اچ دی و محتوای بسیار خوب می باشند و تحت لایسنس شرکت های بزرگی مانند لیندا و یودمی می باشند. آموزش های نرم افزار کورل دراو ما علاوه بر اینکه دارای بار علمی خوبی میباشند قیمت بسیار مناسب و پایینی نسبت به رقبا دارند.