آموزش لایت روم ⭐️

صفحه اصلی » آموزش » لایت روم
مرتب سازی بر اساس :
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 454 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop108
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 691 مگابایت
شناسه محصول : Lightroom107
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 243 مگابایت
شناسه محصول : Lightroom106
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 478 مگابایت
شناسه محصول : Lightroom105
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 891 مگابایت
شناسه محصول : Lightroom104
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 491 مگابایت
شناسه محصول : Lightroom103
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۳ آبان ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 241 مگابایت
شناسه محصول : Lightroom102
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۳ آبان ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 1890 مگابایت
شناسه محصول : Lightroom101
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۲ آبان ۱۳۹۸

لایت روم به عنوان یکی از نرم افزارهای شرکت ادوبی برای علاقه مندان به کارهای گرافیکی بسیار حیاتی می باشد و بیراه نیست اگر بگوییم همه عکاسان از جمله عکاسان حرفه ای و تازه کار باید لایت روم را فراگیرند و با قابلیت های این نرم افزار آشنایی پیدا کنند. در بین نرم افزارهای گرافیکی، لایت روم به نسبت جدید و تازه وارد در این عرصه محسوب می شود ولی در عین حال بسیار پر کاربرد می باشد. کار با لایت روم شاید در ابتدا باعث سردرگمی در میان عکاسان شود اما در حقیقت اینطور نیست. به عبارت دیگر این نرم افزار نام فتوشاپ را در اسم خود یدک می کشد و همین امر باعث سوال در ذهن کاربران می شود که آیا لایت روم همان قابلیت های فتوشاپ را دارا است؟

آموزش لایت روم

در واقع باید گفت کاربران با آموزش لایت روم ترکیب دو نرم افزار از خانواده فتوشاپ Adobe Bridge و Adobe Camera RAW را فرا میگیرند که خروجی آن امکاناتی را برای شما به همراه می آورد، امکاناتی نظیر مدیریت و دسته بندی نمایش عکس ها همچنین پردازش و ویرایش فایل خام (Raw) عکس ها.

آموزش لایت روم

قابلیت ها و کاربردهای لایت روم

لایت روم دارای قابلیتی می باشد که شامل یک ویرایشگر بسیار قدرتمند تصاویر RAW است. در حقیقت با استفاده از تصاویر RAW، دوربین های با کیفیت می توانند توسط فایل های RAW تمامی اطلاعاتی گرفته شده از سنسور دوربین را استخراج کنند. به عبارت ساده تر آنچه قصد داریم در آموزش لایت روم بگوییم این است که پسوند اکثر فایل های تصویر در دوربین های معمولی فرمت JPEG می باشد که ویرایش تصاویر این فرمت کیفیت را پایین می آورد ولی یک فایل RAW تقریبا تمامی اطلاعات گرفته شده از سنسور را ذخیره کرده و داده کافی را برای ویرایش تصاویر آن هم بدون پایین آمدن کیفیت در اختیارتان می گذارد. دلیل آن اینست که این نوع از فایل ها هنگام عکس برداری انعطاف بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. به طور کلی آموزش لایت روم می توانید کارهای ویرایش های ساده همچون تمیز کردن تصاویر، کنتراست ، تثبیت رنگ و لکه را به راحتی انجام دهید.

آموزش لایت روم

سوالات متداول

نرم افزار لایت روم چیست ؟ ⭐

نرم افزار لایت روم ،یکی از نرم افزارهای قدرتمند در حرفه ی عکاسی به شمار میرود و میتوان گفت یک نرم افزار کاملا حرفه ای در کنار نرم افزار فتوشاپ برای ویرایش نور و رنگ به حساب میآید.

چرا باید کار با لایت روم را یاد بگیریم ؟

لایت روم یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی و حرفه ای برای ویرایش نور و رنگ و روتوش تصاویر مخصوصا پرتره می باشد و هنرجویان می توانند پس از یادگیری کار کردن با این نرم افزار به راحتی وارد بازار کار شوند و به کسب درآمد بپردازند البته شایان ذکر است که خلاقیت و ایده پردازی نیز در این مسیر حائز اهمیت می باشد.

آیا ایزی دیزاین آموزش های لایت روم را دارد ؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع اصلی برای دانلود آموزش های نرم افزار لایت روم می باشد و انواع مختلف عناوین آموزشی را با کیفیت عالی و تنوع بالا در دسترس شما قرار می دهد. این آموزش ها همگی ویدیویی و همراه با فایل های تمرینی هر جلسه مربوطه می باشند.

کیفیت آموزش های لایت روم در ایزی دیزاین چطور می باشد ؟ 

تمام محصولات آموزشی عرضه شده در سایت ایزی دیزاین دارای کیفیت فول اچ دی و محتوای بسیار خوب می باشند و تحت لایسنس شرکت های بزرگی مانند لیندا و یودمی می باشند. آموزش های نرم افزار لایت روم ما علاوه بر اینکه دارای بار علمی خوبی میباشند قیمت بسیار مناسب و پایینی نسبت به رقبا دارند.