آموزش عکاسی ⭐️

صفحه اصلی » آموزش » عکاسی
مرتب سازی بر اساس :
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 1010 مگابایت
شناسه محصول : Photography118
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 1380 مگابایت
شناسه محصول : Photography117
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 2180 مگابایت
شناسه محصول : Photography116
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 3710 مگابایت
شناسه محصول : Photography115
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 2420 مگابایت
شناسه محصول : Photography114
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 5020 مگابایت
شناسه محصول : Photography113
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 3400 مگابایت
شناسه محصول : Photography111
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 915 مگابایت
شناسه محصول : Photography110
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 347 مگابایت
شناسه محصول : Photography109
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸

تقریباً همه افراد به یک دوربین دسترسی دارند و نرم افزارهای ویرایش عكس از نرم افزار ساده تا سطح پیشرفته که قابلیت های بسیار جذاب و البته کاربردی را دارند، این رسانه و صنعت را منفجر کرده است. امروزه تعداد نسل جدید از عکاسان آماتور خيلي بیشتر از گذشته است. اما کسانی که می خواهند از قلمرو تازه کارها و آماتورها خارج شوند  نياز به آموزش عكاسي دارند. در ابتدا بايستي بدانيد هدف شما از آموزش عكاسي چيست؟ اگر هدف شما از عكاسي سرگرمي باشد گذراندن چند دوره از كلاسهاي آموزش عكاسي و استفاده از فيلم ها مي تواند براي شما مناسب باشد. اما اگر هدف شما ، تبديل شدن به يك عكاس حرفه يي و انتخاب آن به عنوان شغل در آينده مي باشد ، بايستي تلاش و فعاليت هاي زيادي در اين صنعت انجام دهيد.

آموزش عکاسی

برای یادگیری و آموزش عکاسی چه کارهایی میتوانم بکنم؟

  • کارگاه های آموزش عكاسی راهی عالی برای اصلاح و پیشرفت مهارت های شما هستند. یکی از مزیت های  اين کارگاه ها این است که می توانید سبک عکاسی و تکنیک های مورد نظر خود را برای بهبود اين هنر انتخاب کنید و عکاسان اين صنعت از نزديك ببينيد و از آنها یاد بگیرید.در هر دوره ای که فکر می کنید لازم هست ، شرکت کنید ، آن را به اتمام برسانيد و دریابید که معلم ها چه تجربه ای دارند.

آموزش عکاسی

  • آموزش عكاسي با دوربين شروع مي شود پس با دوربین خود آشنا شوید. کتابچه راهنمای دوربین تان را حتما بخوانيد.تلاش برای تسلط بر مدل انتخابی دوربين شما در هر جنبه باعث مي شود عكس هاي بهتري را بگيريد. در عکاسی مهم نیست چه نوع دوربینی را داشته باشید ، که اگر بر روی نتیجه نهایی متمرکز نشوید ، طبیعتاً عكس ها هم جالب نخواهند بود.

آموزش عکاسی

  • آموزش های عكاسي آنلاین را تماشا کنید.می توانید برای آموزش و یادگیری به اينترنت برويد. فیلم ها و وبلاگ های بی شماری در مورد نحوه استفاده از مدلی که انتخاب کرده اید وجود دارند. YouTube به طور خاص از نکات و هشدارهایی برای عکاسان پر شده است و آنچه را که تماشا کرده اید را حتما  به مرحله اجرا در بیاورید!تعداد زیادی از عکاسان را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید.رسانه های اجتماعی ابزاری باورنکردنی برای عکاسان – به ویژه اینستاگرام – است زیرا از تصاویر زیبایی برخوردار است. به یک انجمن عکاسی بپیوندید.اين گروه ها و انجمن هاي عکاسي ،عاشق صحبت کردن در مورد عکاسی و آموزش عكاسي و عكس هاي هنري زيبايي را به اشتراك مي گذارند.
  • تمرین ، تمرین و تمرین! هیچ چیز به اندازه تجربه به شما کمک نخواهد كرد، بنابراین دوربین خود را به همه جا ببريد و از هر چیز جالب از راه دور عکس بگیرید! می توانید پنجاه دوره آموزش عکاسی را طی کنید ، هر کتابی راجع به نورپردازی و قرار گرفتن در معرض نور بخوانید و در تمام طول روز درباره آن صحبت کنید – اما گرفتن عکس همان چیزی است که به شما امکان می دهد سبک و مهارت طبیعی خود را ياد بگيريد. صدها عکس روی کارت حافظه شما ثبت مي شوند و شما خواهید دید که چه چیزی براي پیشرفت به آن نیاز دارد و برخی از شواهد اولیه آزمایش ها و خطاهای خود را حفظ کنید تا بتوانید به عقب نگاه کنید و ببینید تا چه اندازه پيشرفت كرده ايد.

آموزش عکاسی

سوالات متداول

هنر عکاسی چیست ؟ ⭐

هنر عکاسی به هنر ثبت وقایع در طول زمان گفته می شود. هنر عکاسی می تواند در هر موقعیتی شرایط انسانی را ثبت کند و انسان را در موقعیت ثبت شده توسط عکاسی  قرار دهد و با توجه به عواطف و احساساتی که در ما بر می انگیزد درک ما از شرایط پیش آمده در عکس را بالاتر ببرد. در واقع از هنر عکاسی در هر لحظه از زمان می توان استفاده کرد و تنها هنری است که به صورت دنباله دار از تصاویر متحرک برای نشان دادن وضعیت بشر استفاده می کند.

چرا باید عکاسی را یاد بگیریم ؟

یاد گرفتن عکاسی علاوه بر اینکه می تواند یک نوع فعالیت لذت بخش و هنری برای شما باشد، می تواند درآمد زا نیز باشد و شما پس از طی کردن آموزش های مربوطه به عکاسی محصول، تبلیغاتی، نوزاد، بارداری، طبیعت، پرتره، مطبوعاتی و … بپردازید و یا در استودیوهای عکاسی فعالیت کنید.

آیا ایزی دیزاین آموزش عکاسی دارد ؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع اصلی برای دانلود آموزش های عکاسی می باشد و انواع مختلف عناوین آموزشی را با کیفیت عالی و تنوع بالا در دسترس شما قرار می دهد. این آموزش ها همگی ویدیویی و همراه با فایل های تمرینی هر جلسه مربوطه می باشند.

کیفیت آموزش های عکاسی در ایزی دیزاین چطور می باشد ؟ 

تمام محصولات آموزشی عرضه شده در سایت ایزی دیزاین دارای کیفیت فول اچ دی و محتوای بسیار خوب می باشند و تحت لایسنس شرکت های بزرگی مانند لیندا و یودمی می باشند. آموزش های عکاسی ما علاوه بر اینکه دارای بار علمی خوبی میباشند قیمت بسیار مناسب و پایینی نسبت به رقبا دارند.