آموزش فتوشاپ ⭐️

صفحه اصلی » آموزش » فتوشاپ
مرتب سازی بر اساس :
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 1730 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop110
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 2270 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop109
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 2290 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop112
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 5350 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop111
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 1140 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop113
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردین ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 454 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop108
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 7900 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop107
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 586 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop106
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۸
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 1358 مگابایت
شناسه محصول : Photoshop105
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۸

به دلیل محبوبیت فراوان و البته قابلیت های بسیار جذاب و کاربردی، فتوشاپ مهم ترین هدف آموزشی در میان نرم افزارهای گرافیکی محسوب می گردد. نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار بسیار حرفه ای و کاربردی برای ساخت و ویرایش تصاویر است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. فتوشاپ محصول شرکت ادوبی می باشد که اولین نسخه آن در سال 1990 پا به عرصه بازار گذاشت. روند پیشرفت فتوشاپ صعودی و بسیار شگفت انگیز بوده است به صورتی که در نسخه های جدید آن امکانات پیشرفته زیادی گنجانده شده است. ما در این مقاله که به کلیات آموزش فتوشاپ خواهیم پرداخت؛ در نگاه اول و مشاهده ابزارهای ساده فتوشاپ شاید این احساس تلقی گردد که فتوشاپ یک نرم افزار ساده و یادگیری آن خیلی مشکل نباشد ولی حقیقت این که تسلط بر فتوشاپ نیاز به فراگیری اصولی آموزش فتوشاپ دارد، که این آموزش ها به صورت گسترده یافت می شود و تجربه نیز در این نرم افزار بسیار مهم و تاثیر گذار است.

آموزش فتوشاپ

طیف وسیعی از محیط پیرامون ما از قبیل انواع عکس ها، پوسترها، تابلوها و غیره که به صورت روزمره با آنها سر و کار داریم به وسیله نرم افزار فتوشاپ طراحی شده اند و همچنین نرم افزار فتوشاپ برای طراحی قالب وب سایت ها نیز استفاده می گردد؛ همین دلایل ساده و مشهود گواهی بر محبوبیت آموزش فتوشاپ نسبت به سایر نرم افزارهای گرافیکی می باشد.

آموزش فتوشاپ

قابلیت ها و کاربردها نرم افزار فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ دارای ابزاری قدرتمند می باشد که توانایی های زیادی را به همراه آورده است که در ذیل به صورت تیتر وار به آن اشاره می کنیم:

  • ویرایش تصاویر
  • طراحی و ساخت قالب وب سایت ها
  • افکت تصاویر
  • طراحی بنرهای تبلیغاتی
  • طراحی پوسترهای تبلیغاتی
  • طراحی کاتالوگ ها
  • طراحی تابلوها
  • طراحی کارت ویزیت
  • اصلاح رنگهای تصاویر
  • و بسیاری موارد دیگر … .

 

عناوینی که در بالا ذکر گردید کسب و کار افراد بسیار زیادی را تحت تاثیر خود قرار می دهد که از جمله این افراد می توان به گرافیست ها، چاپخانه ها، آتلیه ها، طراحان وب سایت، شرکت های تبلیغاتی و بسیاری دیگر از افراد دیگر را نام برد؛ به همین علت است که آموزش فتوشاپ یکی از آموزش های مهم جهت ورود به بازار کار محسوب می گردد.

آموزش فتوشاپ

سوالات متداول

نرم افزار فتوشاپ چیست ؟ ⭐

نرم افزار فتوشاپ یکی از قوی ترین و کاربردی ترین نرم افزار ها برای ویرایش تصاویر می باشد که با استفاده از امکانات موجود در این نرم افزار می توان به ایجاد و ویرایش تصاویر هنری و بسیار زیبا پرداخت .

چرا باید کار با فتوشاپ را یاد بگیریم ؟

فتوشاپ یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی و حرفه ای برای طراحی لوگو، کارت ویزیت، ساخت کاراکتر، رابط کاربری سایت و اپلیکیشن، نشریات و …  می باشد و هنرجویان می توانند پس از یادگیری کار کردن با این نرم افزار به راحتی وارد بازار کار شوند و به کسب درآمد بپردازند البته شایان ذکر است که خلاقیت و ایده پردازی نیز در این مسیر حائز اهمیت می باشد.

آیا ایزی دیزاین آموزش های فتوشاپ را دارد ؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع اصلی برای دانلود آموزش های نرم افزار فتوشاپ می باشد و انواع مختلف عناوین آموزشی را با کیفیت عالی و تنوع بالا در دسترس شما قرار می دهد. این آموزش ها همگی ویدیویی و همراه با فایل های تمرینی هر جلسه مربوطه می باشند.

کیفیت آموزش های فتوشاپ در ایزی دیزاین چطور می باشد ؟ 

تمام محصولات آموزشی عرضه شده در سایت ایزی دیزاین دارای کیفیت فول اچ دی و محتوای بسیار خوب می باشند و تحت لایسنس شرکت های بزرگی مانند لیندا و یودمی می باشند. آموزش های نرم افزار فتوشاپ ما علاوه بر اینکه دارای بار علمی خوبی میباشند قیمت بسیار مناسب و پایینی نسبت به رقبا دارند.