تقویم لایه باز ⭐️

کلیدواژه های مرتبط
مرتب سازی بر اساس :
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 40 مگابایت
شناسه محصول : Calendar1001
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۹
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 54 مگابایت
شناسه محصول : Calendar1001
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۸

تقویم جزء جدانشدنی زندگی ما انسان هاست. برای همه افراد مهم است تا روزهای زندگی خود را بر اساس تقویم برنامه ریزی کرده و از روزهای خاص، تعطیلات و … آگاه شویم. بر همین مبنا، تقویم می تواند یک رسانه تبلیغاتی بسیار عالی باشد که چاپ آن هزینه نسبتا پایینی نیز دارد. شما با طراحی و چاپ تقویم می توانید به مدت یک سال روی دیوار منازل و محل کار مخاطبان و مردم باشید و به این ترتیب برندسازی نمایید. بهتر است برای طراحی تقویم از طرح لایه باز تقویم استفاده نمایید.

در فایل تقویم لایه باز ، تقویم به صورت کاملا صحیح طراحی شده است و در آن مکان هایی برای قرار گرفتن تصویر و اطلاعات مشاغل مختلف قرار می گیرد. این فایل ها لایه باز هستند و شما می توانید بعد از تهیه آن، اقدام به ویرایش و شخصی سازی طرح نمایید. به طور معمول تقویم های تبلیغاتی به صورت دیواری آماده و چاپ می شوند. البته این تقویم ها به صورت سررسیدی نیز به چاپ می رسند که هزینه چاپ بالاتری دارند. برای دانلود و خرید طرح لایه باز می توانید از فایل های موجود در سایت ایزی دیزاین استفاده نمایید. تنوع طرح ها و موضوعات مشاغل در ایزی دیزاین بسیار متنوع است و تقریبا تمامی مشاغل و کسب و کارها را شامل می شود. ایزی دیزاین از معدود سایت های ایرانی است که تنوع فایل لایه باز زیادی دارد و می توان ایزی دیزاین را به عنوان یکی از بزرگترین مرجع های دانلود فایل لایه باز در ایران شناخت.

تقویم لایه باز

در بخش طرح های لایه باز، می توانید به فایل های مختلف لایه باز و رایگان دسترسی داشته باشید. طرح های رایگان به دو دلیل در سایت ایزی دیزاین قرار می گیرد. نخست آن که کاربر از کیفیت و حرفه ای بودن طرح های سایت اطمینان حاصل کند و دوم، اگر امکان خرید طرح لایه باز را نداشت، بتواند از طرح های رایگان استفاده کند. بخش دیگر فایل های لایه باز تقویم، به صورت تجاری و فروشی در سایت قرار دارد که شما بعد از عضویت در سایت ایزی دیزاین، می توانید اقدام به خرید طرح دلخواه خود نمایید. به یاد داشته باشید فقط یکبار عضویت در سایت کافی است و بعد از آن برای همیشه می توانید اقدام به خرید از سایت نمایید.

تقویم لایه باز

اگر طرح های فروشی در سایت را مشاهده کنید متوجه می شوید که قیمت بسیار پایینی دارند و تمام افراد با هر توان مالی می توانند از محصولات گرافیکی و لایه باز ایزی دیزاین استفاده نمایند. اگر قصد تبلیغات کسب و کار خود را دارید و نزدیک سال جدید نیز هست، حتما تبلیغات با استفاده از تقویم را مد نظر قرار دهید. بهترین زمان نیز برای پخش تقویم تبلیغاتی در ده روز اسفندماه هر سال می باشد. هیچ نیازی نیست هزینه های زیادی بابت طراحی تقویم پرداخت کنید و به راحتی و در چند دقیقه می توانید طرح دلخواه خود را از سایت ایزی دیزاین انتخاب کرده و دانلود یا خریداری نمایید.

تقویم لایه باز

صفحات مرتبط : تقویم دیواری لایه بازتقویم رو میزی لایه بازسررسید و سالنامه لایه باز

تقویم لایه باز

سوالات متداول

تقویم چیست؟ ⭐

تقویم سیستمی برای تقسیم زمان به دوره های طولانی مدت مانند روزها، ماه ها و سال ها می باشد. چنین تقسیمی دارای یک نظم مشخص است. از تقویم برای تنظیم مراسم های مذهبی، تاریخی، علمی و … استفاده می شود و دارای انواع مختلفی مانند : سررسید، رومیزی و دیواری می باشد.

تقویم لایه باز چه کاربردی دارد؟ ⭐

اگر قصد داشته باشید یک تقویم را از صفر طراحی کنید باید زمان زیادی را صرف کنید و همچنین خلاقیت زیادی هم نیاز دارید اما با استفاده از طرح های آماده و لایه باز می توانید خیلی سریع و با کمترین هزینه انواع تقویم های رومیزی و دیورای مورد نظر را دانلود و شخصی سازی کنید.

آیا ایزی دیزاین تقویم لایه باز دارد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع بزرگ و مهم برای دانلود تقویم لایه باز می باشد و محصولات جدید و با کیفیتی را در این خصوص ارائه می دهد.

آیا قیمت تقویم های لایه باز در ایزی دیزاین مناسب می باشد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین همواره سعی می کند علاوه بر تامین نیاز کاربران خود؛ قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از رقبا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و حتی بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.