تقویم لایه باز ⭐️

مرتب سازی بر اساس :

تقویم جزء جدانشدنی زندگی ما انسان هاست. برای همه افراد مهم است تا روزهای زندگی خود را بر اساس تقویم برنامه ریزی کرده و از روزهای خاص، تعطیلات و … آگاه شویم. بر همین مبنا، تقویم می تواند یک رسانه تبلیغاتی بسیار عالی باشد که چاپ آن هزینه نسبتا پایینی نیز دارد. شما با طراحی و چاپ تقویم می توانید به مدت یک سال روی دیوار منازل و محل کار مخاطبان و مردم باشید و به این ترتیب برندسازی نمایید. بهتر است برای طراحی تقویم از طرح لایه باز تقویم استفاده نمایید.

در این نوع فایل، تقویم به صورت کاملا صحیح طراحی شده است و در آن مکان هایی برای قرار گرفتن تصویر و اطلاعات مشاغل مختلف قرار می گیرد. این فایل ها لایه باز هستند و شما می توانید بعد از تهیه آن، اقدام به ویرایش و شخصی سازی طرح نمایید. به طور معمول تقویم های تبلیغاتی به صورت دیواری آماده و چاپ می شوند. البته این تقویم ها به صورت سررسیدی نیز به چاپ می رسند که هزینه چاپ بالاتری دارند. برای دانلود و خرید طرح لایه باز می توانید از فایل های موجود در سایت ایزی دیزاین استفاده نمایید. تنوع طرح ها و موضوعات مشاغل در ایزی دیزاین بسیار متنوع است و تقریبا تمامی مشاغل و کسب و کارها را شامل می شود. ایزی دیزاین از معدود سایت های ایرانی است که تنوع فایل لایه باز زیادی دارد و می توان ایزی دیزاین را به عنوان یکی از بزرگترین مرجع های دانلود فایل لایه باز در ایران شناخت.

در بخش طرح های لایه باز، می توانید به فایل های مختلف لایه باز و رایگان دسترسی داشته باشید. طرح های رایگان به دو دلیل در سایت ایزی دیزاین قرار می گیرد. نخست آن که کاربر از کیفیت و حرفه ای بودن طرح های سایت اطمینان حاصل کند و دوم، اگر امکان خرید طرح لایه باز را نداشت، بتواند از طرح های رایگان استفاده کند. بخش دیگر فایل های لایه باز تقویم، به صورت تجاری و فروشی در سایت قرار دارد که شما بعد از عضویت در سایت ایزی دیزاین، می توانید اقدام به خرید طرح دلخواه خود نمایید. به یاد داشته باشید فقط یکبار عضویت در سایت کافی است و بعد از آن برای همیشه می توانید اقدام به خرید از سایت نمایید.

اگر طرح های فروشی در سایت را مشاهده کنید متوجه می شوید که قیمت بسیار پایینی دارند و تمام افراد با هر توان مالی می توانند از محصولات گرافیکی و لایه باز ایزی دیزاین استفاده نمایند. اگر قصد تبلیغات کسب و کار خود را دارید و نزدیک سال جدید نیز هست، حتما تبلیغات با استفاده از تقویم را مد نظر قرار دهید. بهترین زمان نیز برای پخش تقویم تبلیغاتی در ده روز اسفندماه هر سال می باشد. هیچ نیازی نیست هزینه های زیادی بابت طراحی تقویم پرداخت کنید و به راحتی و در چند دقیقه می توانید طرح دلخواه خود را از سایت ایزی دیزاین انتخاب کرده و دانلود یا خریداری نمایید.