کارت ویزیت لایه باز ⭐️

صفحه اصلی » فروشگاه » لایه باز » کارت ویزیت
نمایش براساس :

کارت ویزیت وسیله ای برای معرفی یک شخص یا کسب و کار است. به زبان دیگر می توان این ابزار را می توان به عنوان اولین و ملموس ترین روش تبلیغاتی دانست. کارت ویزیت معمولا به صورت مقوایی و در تیراژهای مختلف چاپ می شود. اگر شما دارای یک کسب و کار هستید، نیاز مبرم به داشتن کارت ویزیت مناسب دارید که باید با توجه به نوع شغل شما، طراحی خاص داشته باشد. اگر شما صاحب شغل و کسب و کار هستید، دو راه برای داشتن طرح مناسب شغل خود دارید. نخست به یک طراح گرافیک مشخصات شغل و خواسته های خود را بدهید تا برای شما نمونه دلخواهتان را طراحی نماید. راه دوم مراجعه به سایت های ارائه دهنده طرح های لایه باز است که در این روش می توانید از بین صدها طرح مختلف، طبق سلیقه خود یکی را انتخاب و خریداری نمایید. برای راه دوم می توانید روی سایت ایزی دیزاین حساب کنید و از مجموعه کامل کارت ویزیت های لایه باز آماده استفاده نمایید.

 

کارت ویزیت PSD به فایل گرافیکی گفته می شود که تمام المان های موجود در آن قابل ویرایش باشند. وقتی شما یک فایل لایه باز را دانلود می کنید، می توانید ریزترین جزئیات آن مانند لوگو، شماره تماس، آدرس و… را نیز تغییر دهید. کارت های ویزیت در سایز و جنس های مختلفی چاپ می شود. به همین دلیل ابتدا تصمیم بگیرید چه نوع کارت ویزیتی را نیاز دارید و سپس با مراجعه به بخش کارت ویزیت سایت ایزی دیزاین، فایل PSD کارت ویزیت مناسب را تهیه کنید. طرح های PSD کارت ویزیت در ایزی دیزاین تنوع فوق العاده ای دارند و هرروز این تنوع بیشتر نیز می شود.

 

ما در ایزی دیزاین سعی کردیم چندین نمونه فایل PSD کارت ویزیت را به صورت رایگان قرار دهیم تا با کیفیت کارهای ما آشنا شوید. همچنین به صورت مداوم سعی می کنیم نمونه های رایگان بیشتری را در سایت قرار دهیم تا بتوانید به راحتی آن ها را دانلود کرده و استفاده نمایید. خرید کارت ویزیت PSD نیز با قیمت بسیار پایین در سایت قرار داده شده است که هر کسب و کار کوچک و بزرگی به راحتی بتواند خریداری نماید. همچنین اگر شما طراح گرافیک هستید و یا صاحب مشاغلی مانند کانون تبلیغات هستید، می توانید با خریداری این فایل ها، در وقت خود صرفه جویی کنید و با ارائه یک کار خوب به مشتری، رضایت وی را جلب کنید.

 

ایزی دیزاین به عنوان یکی از بزرگترین و کامل ترین وب سایت های ارائه دهنده فایل های PSD  مختلف در ایران است که سعی کرده در تمامی زمینه ها و مشاغل فعالیت داشته باشد تا هر شخص و کسب و کاری با خیال راحت بتواند با مراجعه به ایزی دیزاین، طرح مورد علاقه و متناسب با شغل خود را پیدا کند.

 

سوالات متداول

کارت ویزیت چیست؟ ⭐

کارت ویزیت وسیله ای برای معرفی یک شخص یا کسب و کار است. به زبان دیگر می توان این ابزار را می توان به عنوان اولین و ملموس ترین روش تبلیغاتی دانست.

کارت ویزیت لایه باز چه کاربردی دارد؟ ⭐

کارت ویزیت PSD به فایل گرافیکی گفته می شود که تمام المان های موجود در آن قابل ویرایش باشند. وقتی شما یک فایل لایه باز را دانلود می کنید، می توانید ریزترین جزئیات آن مانند لوگو، شماره تماس، آدرس و… را نیز تغییر دهید.

آیا ایزی دیزاین کارت ویزیت لایه بازدارد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع بزرگ و مهم برای دانلود کارت ویزیت لایه باز می باشد و محصولات جدید و با کیفیتی را در این خصوص ارائه می دهد.

آیا قیمت کارت ویزیت لایه باز در ایزی دیزاین مناسب می باشد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین همواره سعی می کند علاوه بر تامین نیاز کاربران خود؛ قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از رقبا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و حتی بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.