اینفوگرافیک لایه باز ⭐️

مرتب سازی بر اساس :

اینفوگرافیک ها تصاویری هستند که آمار و داده ها را به صورت تصویر و گرافیکی نمایش می دهند. زیبایی و کارآمدی اینفوگرافیک ها باعث شده است تا این مدل از تصاویر به شدت محبوب شوند و در حال حاضر طراحان و افراد زیادی در کشور و خارج از کشور وجود دارند که به طور تخصصی فقط روی تولید و تهیه اینفوگرافیک ها کار می کنند.اگر شما هم به این موضوع علاقه دارید و قصد دارید آمار و داده های مختلف را به صورت اینفوگرافیک تبدیل کنید، می توانید از طرح های PSD استفاده کرده و یا از آن ها برای کار خود ایده بگیرید.این نوع طرح توسط طراحان مختلف تا حدود زیادی آماده شده و به صورت فایل متن باز و قابل ویرایش ارائه می شود. بعد از تهیه این طرح ها شما می توانید داده های خود را در آن جایگزین کرده و یک اینفوگرافیک زیبا داشته باشید.

 

برای ویرایش طرح ها نیز نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ، کورل، ایلوستریتور و … قابل استفاده می باشند که با توجه به توانایی شما و نوع طرح، امکان انتخاب هر کدام از این نرم افزارها وجود دارد. طرح های لایه باز اینفوگرافیک معمولا کم می باشد و قیمت نسبتا بالایی نیز دارد. اما ما در سایت ایزی دیزاین برای حفظ کاربران و مشتریان عزیز و همیشگی خود، طرح های لایه باز اینفوگرافیک را با قیمت پایین و تنوع بالا ارائه می دهیم تا تمامی کاربران بتوانند از فایل های لایه باز اینفوگرافیک استفاده نمایند.

 

ما در تلاش هستیم تا بزودی به بزرگترین و کاملترین مرجع دانلود طرح های لایه باز در کشور تبدیل شویم و این امر جز با کمک و همراهی شما کاربران عزیز محقق نخواهد شد. در ایزی دیزاین طرح های لایه باز به دو صورت رایگان و تجاری عرضه می شود. طرح های اینفوگرافیک به دلیل پیچیدگی در طراحی، معمولا به صورت رایگان منتشر نمی شود. اما شما می توانید با مراجعه به سایت ایزی دیزاین به مجموعه ای از طرح های لایه باز اینفوگرافیک لایه باز رایگان دسترسی داشته باشید و به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای، فایل ها را دانلود کنید. برای تهیه فایل های لایه باز تجاری، باید کاربران هزینه آن ها را پرداخت کنند. تیم ایزی دیزاین با همکاری فروشندگان خود، سعی نموده تا حد امکان قیمت فایل ها را پایین نگه داشته تا کاربران بتوانند در صورت لزوم چندین فایل مختلف را خریداری نمایند. سیاست ما در ایزی دیزاین ارائه کارهایی با کیفیت فوق العاده و قیمت پایین است. امیدواریم که بتوانیم رضایت شما عزیزان را تا حد زیادی جلب نماییم.

 

حتما شما هم قبول دارید که گاهی تاثیر یک تصویر بیش از صدها و هزاران کلمه است. اگر بتوانید داده ها و آمارهای خود را به صورت تصویری و اینفوگرافیک ارائه دهید، قطعا طرفداران و مخاطبان بیشتری خواهد داشت و دیگران از ارائه این آمار خسته نخواهند شد. ما همواره بر تعداد فایل های لایه باز موجود در سایت اضافه خواهیم کرد تا بتوانیم تمامی سلایق کاربران عزیز خود را پوشش دهیم.