سایر طرح های لایه باز ⭐️

صفحه اصلی » لایه باز » متفرقه
کلیدواژه های مرتبط
مرتب سازی بر اساس :
ویژگی ها
حجم فایل : 7 مگابایت
شناسه محصول : Miscellaneous1006
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۴۰۰
ویژگی ها
حجم فایل : 5 مگابایت
شناسه محصول : Miscellaneous1005
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۴۰۰
ویژگی ها
حجم فایل : 30 مگابایت
شناسه محصول : Miscellaneous1004
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
ویژگی ها
حجم فایل : 700 کیلوبایت
شناسه محصول : Miscellaneous1003
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
ویژگی ها
حجم فایل : 2 مگابایت
شناسه محصول : Miscellaneous1002
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
ویژگی ها
حجم فایل : 20 مگابایت
شناسه محصول : Miscellaneous1001
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
ویژگی ها
حجم فایل : 600 کیلوبایت
شناسه محصول : Mockup1034
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۹

سربرگ و سرنسخه

سربرگ یکی مهمترین ابزارها برای معرفی حرفه، تبلیغ، نامه نگاری و کار اداری موسسه، شرکت یا سازمان شما می باشد. در طراحی سربرگ بصورت استاندارد آرم و نام کمپانی شما در سمت راست و تاریخ و شماره ، پیوست در سمت چپ اطلاعات تماس در بخش پایین سربرگ قرار می گیرد.

پاکت 

پاکت مناسب اعتبار هر موسسه و شرکتی را نشان می دهد , کیفیت طراحی پاکت نقش بسزایی در ارائه بهتر خدمات شما را دارد، و با قرار دادن سربرگ ،فاکتور فروش ،یادداشت ،صورتحساب و .. در پاکت اداری اعتبار شرکت و سازمان خود حفظ و ارتقا بخشید، از پاکت نامه به عنوان ابزار تبلیغاتی بازاریابی کم هزینه یاد می شود که شامل : اطلاعات تماس و آدرس ، آرم و لوگو ، شعار تبلیغاتی می باشد. چاپ پاکت یک نوع بازاریابی مستقیم برای ایجاد یک رابطه پایدار با مشتریان می باشد.

قبض و بلیت 

قبض یکی مهمترین ابزارها برای کار اداری ، حسابداری موسسه ، شرکت یا سازمان شما می باشد . که کیفیت ،طراحی و چاپ فاکتور فروش نقش بسزای در ارائه خدمات و هویت شرکت شما را دارد . در چاپ فاکتور معمولا از کاغذ تحریر ، الوان و کاربن لس (NCR)استفاده می شود . به طور معمول در طراحی فاکتور فروش (قبض) آرم و نام کمپانی شما در سمت راست یا وسط و تاریخ و شماره سریال ملخی قرمز در سمت چپ آن قرار می گیرد . اطلاعاتی رسمی شرکت مانند جزئیات تماس، شماره تلفن، شناسه های مهم شرکتی شامل : شماره ملی ، نام شرکت ، آدرس و کد پستی در سربرگ فاکتور درج می شود ، که باعث به رسمیت شناختن شرکت شما می شود ، اغلب سفارشات بعدی مشتریان بوسلیه فاکتور سابق فروشنده صورت می پذیرد. بلیط ها به عنوان یک دروازه برای رویدادهای مختلف مانند کنسرت، احزاب، نمایشگاه ها و مزایده ها هستند بلیط و قبض علاوه بر کاربرد خود به عنوان یه ابزار بازار یابی از آنها یاد می شود.

جعبه و بسته بندی

طراحی مناسب و حرفه ای جعبه یا بسته بندی جعبه جذاب برابر است با فروش بیشتر محصول، قبل از آنکه مشتری یک محصول انتخاب کند بدون دیدن اصل محصول و داخل آن به جعبه آن توجه می کند بیش از 60 درصد مشتریان در اولین انتخاب یک محصول اعتماد به یک جعبه بسته بندی جذاب و مستحکم و زیبا می کنند. طراحی، جعبه در دنیایی پر از رقیب بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، جعبه و بسته بندی می تواند برند شما را متحول یا حتی به ورشکستی برساند.

لیوان و ماگ

طراحی لیوان تبلیغاتی یک روش فوق العاده برای نمایش نام تجاری است. لیوان های تبلیغاتی، همیشه یک مورد خوشایند است که می توانید در یک دفتر یا خانه داشته باشید. از قاشق با آرم چاپی برای لیوان خود استفاده کنید یا نام تجاری خود را ارتقا دهید. یک لیوان تبلیغاتی را به هر شخصی هدیه بدهید آن را ساله ها در خانه خود یا در شرکت خود نگاه می دارد .

صفحات مرتبط : سربرگ لایه باز  – بسته بندی لایه بازگواهینامه لایه بازبلیط لایه بازکاور لایه بازپاکت نامه لایه بازفاکتور لایه بازمنو لایه باز

سوالات متداول

ایزی دیزاین چه طرح هایی را در دسته بندی متفرقه قرار داده است؟ ⭐

ما در ایزی دیزاین به علت جلوگیری از زیاد شدن تعداد دسته بندی ها در منو اصلی سایت برخی از طرح ها را مانند : سربرگ و سرنسخه؛ جعبه و بسته بندی؛ قبض و بلیت؛ لیوان و ماگ؛ مهرسازی؛ لوح تقدیر و گواهینامه؛ تایپوگرافی؛ ست اداری، کاور و پاکت را در دسته بندی متفرقه قرار داده ایم.

آیا قیمت طرح های لایه باز متفرقه در ایزی دیزاین مناسب می باشد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین همواره سعی می کند علاوه بر تامین نیاز کاربران خود؛ قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از رقبا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و حتی بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.