آیا برای دانلود محصولات به راهنمایی نیاز دارید ؟ کلیک کنید

دانلود موکاپ ⭐️

نمایش براساس :

گرافیست ها و طراحان برای پیش نمایش فایل و طرح های خود از موکاپ [به انگلیسی mockup] استفاده میکنند. به اصطلاح موکاپ، فایل از پیش طراحی شده و آماده گرافیکی می باشد که می توانید به کمک انواع طرح های لوگو، کارت ویزیت، پوستر، کاتالوگ، بروشور، پاکت نامه ، ست اداری و … را به کمک موکاپ ها نمایش دهید. فایل های موکاپ(mockup) در نرم افزار Photoshop به صورت PSD ایجاد میشود و همان طور که گفته شد گرافیست ها از موکاپ ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده میکنند . اگر به عنوان مثال یک گرافیست اثری مانند لوگو طراحی کند و بخواهد نتیجه کار خود به صورت یک طرح چاپ شده بر روی کاغذ مشاهده کند ، استفاده از یک موکاپ بهترین راه برای نمایش نتیجه نهایی است که به بهترین شکل صورت میگرد و میتواند نتیجه را به کارفرمای خود نشان دهد تا رضایت او را جلب کند در کل mockup این امکان را به گرافیست میدهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و … تصمیم گیری کند

 

سوالات متداول

موکاپ چیست؟ ⭐

گرافیست ها و طراحان برای پیش نمایش فایل و طرح های خود از موکاپ [به انگلیسی mockup] استفاده میکنند.

موکاپ چه کاربردی دارد؟ ⭐

به اصطلاح موکاپ، فایل از پیش طراحی شده و آماده گرافیکی می باشد که می توانید به کمک انواع طرح های لوگو، کارت ویزیت، پوستر، کاتالوگ، بروشور، پاکت نامه ، ست اداری و … را به کمک موکاپ ها نمایش دهید. فایل های موکاپ (mockup) در نرم افزار Photoshop به صورت PSD ایجاد میشود و همان طور که گفته شد گرافیست ها از موکاپ ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده میکنند.

آیا ایزی دیزاین موکاپ دارد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع بزرگ و مهم برای دانلود موکاپ  می باشد و محصولات جدید و با کیفیتی را در این خصوص ارائه می دهد.

آیا قیمت موکاپ ها در ایزی دیزاین مناسب می باشد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین همواره سعی می کند علاوه بر تامین نیاز کاربران خود؛ قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از رقبا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و حتی بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.