ابزار طراحی ⭐️

صفحه اصلی » فروشگاه » ابزار طراحی
نمایش براساس :
PinkGraphic
ویژگی ها
حجم فایل : 277 مگابایت
شناسه اثر : Preset1014
فروشنده : PinkGraphic
تاریخ انتشار : 04 فروردین 1400
PinkGraphic
ویژگی ها
حجم فایل : 941 مگابایت
شناسه اثر : Transition1017
فروشنده : PinkGraphic
تاریخ انتشار : 29 آذر 1399
PinkGraphic
ویژگی ها
حجم فایل : 308 مگابایت
شناسه اثر : Transition1016
فروشنده : PinkGraphic
تاریخ انتشار : 24 آذر 1399
PinkGraphic
ویژگی ها
حجم فایل : 3470 مگابایت
شناسه اثر : Premiere1013
فروشنده : PinkGraphic
تاریخ انتشار : 23 آذر 1399
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 87 مگابایت
شناسه اثر : Transition1015
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 20 آبان 1399
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 24 مگابایت
شناسه اثر : Plugin1005
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 25 مهر 1399
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 115 مگابایت
شناسه اثر : Plugin1004
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 25 مهر 1399
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 818 مگابایت
شناسه اثر : Transition1014
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 25 مهر 1399
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 900 کیلوبایت
شناسه اثر : Script1001
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 18 مهر 1399

با پیشرفت تکنولوژی مشاهده می کنیم که محتوای شبکه های اجتماعی و سایت ها دچار تغیر و دگرگونی های زیادی شده است. اگرچه قبلا محتوا هایی را در قالب یک متن ساده مشاهده می کردیم، اما در حال حاضر شاهد کلیپ های جذاب گرافیکی هستیم. استفاده از ابزارهای طراحی گرافیکی باعث شده که کار طراحان گرافیک بسیار آسان تر از گذشته شود.

 

کاربردها و مزایای استفاده از ابزارهای طراحی گرافیکی

یکی از مزایای استفاده از ابزارهای طراحی گرافیکی این است که محیط راحتی را برای کاربران فراهم می کند. این ابزارها می توانند طیف وسیعی از اقدامات و اعمال را پوشش دهند و به گونه ای طراحی شده اند که افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی با آن کار کنند. این ابزارها به کامپیوترها کمک می کنند که تا طراحی ها هرچه آسان تر انجام شوند. ابزارهای طراحی گرافیکی باعث می شود که طراحان به راحتی کارهایی را مانند تغییر اندازه، نوع فایل، رنگ و سایر کارها را انجام دهند.

 

برخی از ابزارهای طراحی گرافیکی

فونت

این آیتم به طراح اجازه می دهد که از میان طیف گسترده ی فونت ها یکی را انتخاب کنند و در نهایت یک متن را با نهایت زیبایی و چشم نوازی ارائه دهند.

 

پلاگین

با استفاده از این ابزار می توانید در نرم افزار مختلف قابلیت های گوناگونی را ایجاد کنید. مثلا در فتوشاپ می توانید به صورت خودکار و با چند کلیک یک روتوش حرفه ای انجام دهید یا در افترافکت می توانید حجم رندرهای خود را کم کنید.

 

اسکریپت

شاید در در دنیای طراحی گرافیکی با واژه اسکریپت مواجه شده باشید. اسکریپت یک برنامه یا کد نوشته می تواند باشد که به شما این امکان را می دهد تا کنترل مشخصی بر روی یک قسمت مشخصی از پروژه را داشته باشید.

 

ابزارهای فتوشاپ

فتوشاپ محبوب ترین و قدرتمند ترین برنامه طراحی گرافیکی و  ویرایش عکس به شمار می رود. شما می توانید با استفاده از ابزارهای فتوشاپ مانند براش، اکشن، شیپ، استایل، گرادینت و… در کمترین زمان بهترین عملکرد را داشته باشید.

 

ترانزیشن

ترانزیشن یا انتقال به تکنیکی گفته می شود که در تغییر صحنه و ایجاد ارتباط علی الخصوص ارتباطی که از صحنه ای به صحنه ی دیگر می رود مورد استفاده قرار می گیرد که معمولا معرف تغیر در مکان و زمان است و انواع مختلفی از قبیل دارد: ﺗﺮاﻧﺰﯾﺸﻦ ﺑﻪ وﺳﯿﻠﻪ دﯾﺎﻟﻮگ، ﺑﻪ وﺳﯿﻠﻪ رﻧﮓ، ﺑﻪ وﺳﯿﻠﻪ ﻧﻮر.

 

مدل سه بعدی

در مدل سه بعدی طراحان  با تعریف نقاطی در فضای سه بعدی و متصل کردن این نقاط به یک دیگر سطوحی را به وجود می آورد که موضوع مورد نظر شما واقعی تر به نظر برسد.

 

پریست

پریست ها معمولا افکت های از پیش ساخته می باشند که با اعمال آنها می توانید یکسری از تغییرات مشخص را روی عکس و یا ویدیوی خود داشته باشید.

 

صفحات مرتبط : مدل سه بعدیترانزیشنفتوشاپاسکریپتپریستپلاگینفونت

 

سوالات متداول

ابزارهای طراحی چه چیزهایی هستند؟ ⭐

ابزارهای طراحی گرافیکی با توجه به نرم افزاری که مورد استفاده قرار میگیرند؛ انواع مختلفی دارند که ما فقط به برخی از آنها اشاره می کنیم : اکشن، براش، پترن، پلاگین، اسکریپت، ترانزیشن، پریست و … .

کاربرد ابزارهای طراحی گرافیکی چیست؟ ⭐

ابزارهای طراحی علاوه بر اینکه که محیط راحت و طراحی آسان را برای طراح فراهم می کنند، می توانند در افزایش سرعت، خلاقت و جذابیت طرح نهایی نیز تاثیرات خوبی داشته باشند.

آیا ایزی دیزاین ابزار طراحی دارد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع بزرگ و مهم برای دانلود ابزارهای طراحی گرافیکی می باشد و محصولات جدید و با کیفیتی را در این خصوص ارائه می دهد.

آیا قیمت ابزارهای طراحی در ایزی دیزاین مناسب می باشد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین همواره سعی می کند علاوه بر تامین نیاز کاربران خود؛ قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از رقبا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و حتی بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.