جشنواره شگفت انگیز ایزی دیزاین و خرید بهترین محصولات با تخفیف ویژه به مناسب عید قربان
کلیک کنید

مدل سه بعدی ⭐️

صفحه اصلی » ابزار طراحی » مدل سه بعدی
کلیدواژه های مرتبط
مرتب سازی بر اساس :
AdobeGFX
ویژگی ها
حجم فایل : 247 مگابایت
شناسه محصول : 3dModel1001
فروشنده : AdobeGFX
تاریخ انتشار : 21 تیر 1398
50 %
تخفیف

مدل های سه بعدی، یعنی شبیه سازی مدل دیجیتالی پروژه توسط یک کامپیوتر طبق یک نسبت معین و مانند یک پروژه واقعی از نظر شکلی، فنی و عملکردی می باشد. به عبارتی یعنی ساخت مدل سه بعدی از اشیا زنده و بی جان در محیط گرافیک رایانه ای. مدل های سه بعدی به کاربران این اجازه را می دهند که پروژه های خود را پیش از ساخت و تولید در دنیای واقعی به وسیله یک کامپیوتر ایجاد نمایند و به شکل مجازی بررسی کنند تا بتوانند آن را در زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهند و اصلاحات مورد نیاز را انجام دهند. در مدل های سه بعدی می توان از پروژه خود یک نمونه کامپیوتری ایجاد کرد و در این مدل کلیه ویژگی ها و جزئیات پروژه جهت مشاهده، تحلیل، تست و نمایش نشان داده می شود.

 

کاربردها

استفاده از مدل های سه بعدی یک روش عالی و ارزشمند برای تمام طراحان، صنعت گران، هنرمندان و کلیه مدیران پروژه مهندسی می باشد. از جمله کاربردهای آن ها می توان به صنعت سرگرمی از قبیل انیمیشن های سه بعدی، جلوه های ویژه سریال ها و فیلم ها و بازی های رایانه ای 3D ، هنرهای تجسمی، صنعت مد، کاربردهای علمی و نظامی، ساخت و ساز و طراحی صنعتی اشاره کرد. در ضمن مدل های سه بعدی بهترین راه جهت ارائه نماهایی از محصول و یا سازه خود برای کارهای تبلیغاتی می باشد.

 

انواع مدل ها برای نرم افزارهای مختلف

  • مدل سازی ساخت انیمیشن و بازی های رایانه ای با استفاده از نرم افزار رایگان و قدرتمند Blender
  • مدل سازی ساخت انیمیشن و جلوه های ویژه فیلم با استفاده از نرم افزارتری دی مکس و مایا
  • مدل سازی طراحی و شبیه سازی پوشاک با استفاده از نرم افزار Marvelous Designer
  • طراحی مدل های مهندسی با استفاده از نرم افزار AutoCAD ، CATIA ، SketchUp ، Pro Engineer و NX
  • و بسیاری موارد دیگر … .

 

صفحات مرتبط : مدل سه بعدی آشپزخانهمدل سه بعدی انسانمدل سه بعدی برقیمدل سه بعدی پزشکیمدل سه بعدی پوشاکمدل سه بعدی تختمدل سه بعدی جنگی – مدل سه بعدی حیواناتمدل سه بعدی خیابانمدل سه بعدی دستشوییمدل سه بعدی دکوراسیونمدل سه بعدی دکوریمدل سه بعدی غذامدل سه بعدی گلمدل سه بعدی مبلمان – مدل سه بعدی میزمدل سه بعدی وسایل نقلیه مدل سه بعدی نمامدل سه بعدی تخیلیمدل سه بعدی ورزشیمدل سه بعدی متفرقهپکیج مدل های سه بعدی

 

سوالات متداول

مدل سه بعدی چیست؟ ⭐

به ساخت مدل سه بعدی از اشیا زنده و بی جان در محیط گرافیک رایانه ای مدل سه بعدی گفته می شود.

کاربرد مدل های سه بعدی چیست؟ ⭐

از جمله کاربردهای آن ها می توان به صنعت سرگرمی از قبیل انیمیشن های سه بعدی، جلوه های ویژه سریال ها و فیلم ها و بازی های رایانه ای 3D ، هنرهای تجسمی، صنعت مد، کاربردهای علمی و نظامی، ساخت و ساز و طراحی صنعتی اشاره کرد.

آیا ایزی دیزاین مدل سه بعدی دارد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع بزرگ و مهم برای دانلود مدل سه بعدی می باشد و محصولات جدید و با کیفیتی را در این خصوص ارائه می دهد.

آیا قیمت مدل سه بعدی در ایزی دیزاین مناسب می باشد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین همواره سعی می کند علاوه بر تامین نیاز کاربران خود؛ قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از رقبا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و حتی بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.