دانلود پریست ⭐️

نمایش براساس :

پریست ها ابزاری هستند برای جذاب تر ساختن تصاویر، صداها و ویدیوها. در واقع پریست، نوعی افکت از پیش طراحی شده است که می تواند بر روی تصاویر یا صداها اعمال شود و جلوه زیباتری به آن ها ببخشد. برای استفاده از پریست می بایست نسبت به دانلود پریست اقدام کرد و سپس آن ها را بر روی نرم افزار مورد نظر بارگذاری نمود.

 

انواع پریست

پریست ها یا همان افکت های از پیش طراحی شده، در دسته های بسیار متنوعی طراحی و عرضه می شوند. پریست های جذاب و زیبایی برای نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ، افتر افکت، پریمیر، برنامه های لایت روم و … وجود دارند.

 

کاربرد ها

با پریست های متنوع می توانید از قابلیت های بسیار مفید و کاربردی آن ها بهره مند شوید؛ که برخی از آنها به شرح زیر می باشد :

  • ویرایش دسته ای تصاویر همراه با قوام و مضمون بخشیدن به مجموعه تصاویر مشابه (به طور مثال اگر 50 عکس در فضای ساحل داشته باشید، می توانید با اعمال پریست های از پیش طراحی شده به تمامی این 50 تصویر، یک افکت ویژه را به تمامی عکس ها اضافه نموده و تصاویر با حالت و افکت مشابهی داشته باشید و از ارائه عکس های فاقد سازگاری جلوگیری به عمل آورید)
  • جلوه بخشیدن به تصاویر طراحی شده
  • زیباسازی و افکت دادن به تصاویر اخذ شده توسط دوربین عکاسان خصوصاً تصاویر جشن ها و تصاویر عروس و داماد
  • ارائه جلوه های ویژه در پارت هایی از ویدیوها
  • قرار دادن افکت های جذاب در صداها (پریست های صوتی)
  • سرعت بخشیدن به امر طراحی، کاهش زمان ویرایش تصاویر و صرفه جویی در زمانی است که کاربر برای تولید انیمیشن یا موشن گرافیک در نظر می گیرد.
  • و بسیاری موارد دیگر …

 

مرجع دانلود

حال این سؤال پیش می آید که چگونه می توان به این پریست ها دسترسی پیدا کرد و برای دانلود پریست به چه مرجعی می توان مراجعه کرد. سایت ایزی دیزاین، مرجعی است که به منظور رفاه حال طراحان و کاربران نرم افزارهای مختلف، انواع پریست های مخصوص، جدید و جذاب را در قالب پک های جامع و کامل تهیه و تدوین نموده است.

 

سوالات متداول

پریست چیست؟ ⭐

پریست ها ابزاری هستند برای جذاب تر ساختن تصاویر، صداها و ویدیوها. در واقع پریست، نوعی افکت از پیش طراحی شده است که می تواند بر روی تصاویر یا صداها اعمال شود و جلوه زیباتری به آن ها ببخشد.

کاربرد پریست چیست؟ ⭐

پریست ها کاربردهای مختلفی دارند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم : زیباسای و افکت دادن به تصاویر و ویدیوها، سرعت بخشید به طراحی، افزایش جذابیت و اصلاح رنگی و بسیاری موارد دیگر.

آیا ایزی دیزاین پریست دارد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع بزرگ و مهم برای دانلود پریست می باشد و محصولات جدید و با کیفیتی را در این خصوص ارائه می دهد.

آیا قیمت پریست در ایزی دیزاین مناسب می باشد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین همواره سعی می کند علاوه بر تامین نیاز کاربران خود؛ قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از رقبا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و حتی بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.