ترانزیشن ⭐️

نمایش براساس :
PinkGraphic
ویژگی ها
حجم فایل : 941 مگابایت
شناسه اثر : Transition1017
فروشنده : PinkGraphic
تاریخ انتشار : 29 آذر 1399
PinkGraphic
ویژگی ها
حجم فایل : 308 مگابایت
شناسه اثر : Transition1016
فروشنده : PinkGraphic
تاریخ انتشار : 24 آذر 1399
PinkGraphic
ویژگی ها
حجم فایل : 3470 مگابایت
شناسه اثر : Premiere1013
فروشنده : PinkGraphic
تاریخ انتشار : 23 آذر 1399
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 87 مگابایت
شناسه اثر : Transition1015
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 20 آبان 1399
ایزی دیزاین
ویژگی ها
حجم فایل : 818 مگابایت
شناسه اثر : Transition1014
فروشنده : ایزی دیزاین
تاریخ انتشار : 25 مهر 1399
AdobeGFX
ویژگی ها
حجم فایل : 1460 مگابایت
شناسه اثر : Transition1008
فروشنده : AdobeGFX
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399
AdobeGFX
ویژگی ها
حجم فایل : 846 مگابایت
شناسه اثر : Transition1013
فروشنده : AdobeGFX
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1399
AdobeGFX
ویژگی ها
حجم فایل : 650 مگابایت
شناسه اثر : Transition1007
فروشنده : AdobeGFX
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1398
AdobeGFX
ویژگی ها
حجم فایل : 483 مگابایت
شناسه اثر : Transition1012
فروشنده : AdobeGFX
تاریخ انتشار : 09 آذر 1398

ترانزیشن یک عبارت انگلیسی است که به معنای گذر تدریجی از یک بخش به بخش دیگر می باشد. اما در صنعت فیلم سازی می توان آن را یکی از عناصر مهم ساخت فیلم در نظر گرفت که به منظور مرتبط ساختن دو صحنه یا فریم مجزا، به کار برده می شود. در واقع ترانزیشن به معنای پایان یافتن تدریجی و غیر ملموس یک صحنه و شروع صحنه ای دیگر به همراه نوع ارتباط این دو با هم است که مانع سردرگمی بیننده می شود. ترانزیشن ها دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نوع صحنه و فیلم و همچنین سلیقه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. ایجاد ﺗﺮاﻧﺰﯾﺸﻦ بین فریم های یک فیلم ﮐﺎر ﺳﺎده اي نیست و نیازمند ﺗﺠﺮﺑﻪ فراوان و ذوق هنری ﻓﯿﻠﻢ ﺳﺎز می باشد که به واسطه تمرین و مشاهده کارهای گوناگون به دست می آید به همین جهت نیاز است فیلم ساز آشنایی مختصری با انواع و نوع کاربرد هرکدام داشته باشد.

 

انواع ترانزیشن 

ترانزیشن های گوناگونی توسط کاربرهای مختلف طراحی و روانه اینترنت می شوند که بر اساس نوع جنس مشتمل بر انواع ترانزیشن رنگ، ترانزیشن تصویر میانی، صوتی، نوری، تصویری و دیالوگ می باشند که هر کدام بسته به نوع تغییر فریم و یا در جهت رفع پرش لحظه ای تصویر مورد استفاده قرار می گیرند. اما هر روزه کاربران زیادی برای دانلود ترانزیشن به اینترنت مراجعه می کنند و در تلاش هستند تا محصول مورد نظر خود را از این طریق پیدا نمایند، یکی از ارئه دهندگان برتر در این بخش سایت ایزی دیزان مرجع دانلود ترانزیشن است که شما بازدید کنندگان عزیز همواره می توانید با مراجعه به این وب سایت جدیدترین عناصر تدوین فیلم را در کنار دانلود ترانزیشن مورد علاقه خود دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

 

دانلود ترانزیشن 

سایت ایزی دیزاین همواره تلاش نموده است با استفاده از متخصصان و کارشناسان خبره خود جدیدترین و کاربردی ترین ترانزیشن ها را برای دانلود در وب سایت خود قرار داده تا مصرف کننده بتواند با دستانی باز و با افکت های متفاوت نسبت به تدوین فیلم مورد نظر خود بپردازد. از جمله مهم ترین و محبوب ترین ترانزیشن های موجود که معمولا در بین کاربران دست به دست می شود می توان به مواردی همچون cut،fade in  و fade out، dissolve، wipe، Iris اشاره کرد که به همین منظور شما می توانید دانلود ترانزیشن خود را بر اساس اسامی مذکور از وب سایت ایزی دیزاین کامل کنید.

 

صفحات مرتبط : ترانزیشن افترافکتترانزیشن پریمیرافکت صوتی ترانزیشن

 

سوالات متداول

ترانزیشن چیست؟ ⭐

ترانزیشن به معنای پایان یافتن تدریجی و غیر ملموس یک صحنه و شروع صحنه ای دیگر به همراه نوعی ارتباط بین این دو با هم است که مانع سردرگمی بیننده می شود.

کاربرد ترانزیشن چیست؟ ⭐

از ترانزیشن ها می توان استفاده های مختلفی کرد مانند افزایش جذابیت و زیبایی ویدیوها، نمایش ذوق و خلاقیت فیلم ساز، جلوگیری از خستگی بیننده و بسیاری موارد دیگر.

آیا ایزی دیزاین ترانزیشن دارد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین یکی از مراجع بزرگ و مهم برای دانلود ترانزیشن می باشد و محصولات جدید و با کیفیتی را در این خصوص ارائه می دهد.

آیا قیمت ترانزیشن در ایزی دیزاین مناسب می باشد؟ ⭐

بله، سایت ایزی دیزاین همواره سعی می کند علاوه بر تامین نیاز کاربران خود؛ قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از رقبا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و حتی بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.