آموزش تغییر رنگ محیط فتوشاپ ⭐️

صفحه اصلی » وبلاگ » فتوشاپ » آموزش تغییر رنگ محیط فتوشاپ

احتمالا با تصاویری برخورد کردید که بعد از دیدن آن حس می کنید رنگ آن با رنگ پس زمینه نرم افزار فتوشاپ در یک طیف و نزدیک به هم دیگر است پس اگر بتوانید رنگ بکگراند نرم افزار را تغییر دهید، تصویر اصلی بیشتر و زیباتر به چشم می آید. تغییر رنگ محیط فتوشاپ کار بسیار آسان و راحتی است و فقط نیاز به کمی دقت و تمرین دارد. اگر تا به حال این کار را انجام نداده اید تا پایان با ایزی دیزاین همراه باشید تا نحوه انجام تغییر رنگ پس زمینه را به شما آموزش دهیم.

 

تنظیم رنگ پس زمینه نرم افزار فتوشاپ

انجام این کار بسیار آسان است و نیاز به توضیح مفصلی ندارد. هنگام کار با سند، از طریق جعبه ابزار فتوشاپ، ابزار Paint Bucket را انتخاب نمایید. حالا کافی است روی Foreground Color کلیک کرده و رنگ دلخواه خود را که دوست دارید به  پس زمینه اعمال شود را انتخاب نمایید.

ابزار Paint Bucket را انتخاب و کلید Shift را نگه دارید. سپس با کلیک بر روی قسمتی که سند طراحی شما را در بر گرفته است، آن را رنگ نمایید. رنگ انتخابی شما با رنگ پیش فرض که خاکستری است، جایگزین می شود.

آموزش تغییر رنگ محیط فتوشاپ

تغییر رنگ محیط فتوشاپ

کار تمام است! نتیجه کار را می توانید در تصویر بالا مشاهده نمایید. اصلا کار سختی نبود و همه شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. برای تمرین یک عکس باز کنید و سعی کنید به روش گفته شده پس زمینه فضای کار را در هنگام باز بودن عکس تغییر دهید. سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که در هنگام طراحی تمرکز شما را به هم نریزد. منتظر باشید تا مبحث پیشرفته تر در مورد این موضوع را در آموزش های بعدی ایزی دیزاین دنبال کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظراتبدون دیدگاه
ارسال دیدگاه