دانلود قالب وردپرس خبری Elanzalite ⭐️

صفحه اصلی » وبلاگ » قالب وردپرس » قالب خبری وردپرس » دانلود قالب خبری وردپرس Elanzalite

29 - دانلود قالب خبری وردپرس Elanzalite

اگر به طراحان سایت مراجعه کنید متوجه خواهید شد که طراحی یک سایت خبری، هزینه های میلیونی دارد. اما شما می توانید با نصب سیستم وردپرس و استفاده از قالب های خبری رایگان، یک سایت خبری زیبا و کاربرپسند داشته باشید. در این مطلب از ایزی دیزاین قصد داریم یکی از قالب های سبک و زیبا را برای سایت های خبری معرفی کنیم. قالب وردپرس خبری Elanzalite نمونه یک قالب رایگان وردپرسی و کامل است که می توانید برای سایت وردپرسی خود از آن استفاده کنید. اگر یک سایت خبری را درست مدیریت کنید و از اصول سئو پیروی کنید می توانید در مدت زمان نه چندان طولانی، مخاطب های زیادی جذب کنید و از طریق تبلیغات به کسب درآمد بپردازید. راه اندازی و اداره یک سایت خبری کار سختی نیست; فقط کافیست پشتکار داشته باشید و در میان راه خسته نشوید. هرجا هم نیاز به کمک و همفکری داشتید می توانید روی کمک ما در ایزی دیزاین حساب کنید.

 

ویژگی های قالب خبری وردپرس Elanzalite

  • دارای قسمت تبلیغات در هدر و سایدبار کنار
  • پشتیبانی از ابزارک
  • دسته بندی اخبار و بخش های خبری برای شلوغ نشدن صفحه اصلی سایت

 

راهنمای نصب

برای نصب این قالب، ابتدا وردپرس را روی هاست خود نصب کنید. اگر با وردپرس و نصب آن روی هاست آشنایی ندارید در گوگل جستجو کنید تا با نصب وردرپرس آشنا شوید. بعد از نصب و راه اندازی وردپرس از طریق منوی نمایش در سمت راست و سپس انتخاب گزینه پوسته ها ، اقدام به نصب قالب فرمایید با استفاده از ابزارک ها می توانید سایت خود را سفارشی تر کنید و به هر حالتی که می پسندید، طراحی کنید.

 

مطالعه مطالب زیر هم پیشنهاد میشود :

۱- دانلود قالب خبری وردپرس Mag Lite

۲- دانلود قالب خبری وردپرس Magazine-o

درباره نویسنده

ایزی دیزاین
ایزی دیزاین با شعار عبور از مرزهای گرافیک در اسفند 1397 فعالیت خود را به صورت گسترده در تمام حوزه های گرافیکی، با قدرت و کیفیت بالا شروع کرد.

ارسال دیدگاه