سوالات متداول ⭐️

صفحه اصلی » سوالات متداول

سوالات متداول خریداران

خیر، انواع محصولات ایزی دیزاین، تنها جهت مصارف شخصی خریدار می باشد و هیچگونه حق مالکیتی نسبت به محصول خریداری شده شامل حال خریدار نمی باشد و انتشار این محصولات به هر طریقی ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
چنانچه پس از دانلود محصول مشکلی در بازگشایی یا استفاده داشتید لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:
  • ابتدا از نرم افزارهای دیگری برای بازگشایی فایل های فشرده استفاده کنید.
  • چنانچه مشکل از سمت شما نبود و به نظرتان رسید که اشکال از سمت محصول دانلودی میباشد، لطفا از طریق صفحه تماس با ما سایت ایزی دیزاین اقدام به بر قراری ارتباط نمایید تا توسط کارشناسان بررسی شود و مشکل پیش آمده مرتفع گردد.
گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.
  • دسترسی به محصولات رایگان برحسب دانلود برابر ۵ مرتبه و براساس بازه زمانی برابر ۳۰ روز می باشد.
  • دسترسی به محصولات غیر رایگان برحسب دانلود برابر ۱۰ مرتبه و براساس بازه زمانی برابر ۶۰ روز می باشد.

سوالات متداول فروشندگان

در صورتی که تا کنون در ایزی دیزاین عضو نشدید از طریق صفحه حساب کاربری می توانید با انتخاب گزینه "فروشنده هستم" و تکمیل اطلاعات کاربری، به عنوان فروشنده محصولات مجازی عضو شوید.
در حالت عادی کمیسیون فروشنده به ازای هر فروش محصول ۷۰٪ مبلغ فروش می باشد که با رعایت مواردی همچون : ارائه محصولات کاربردی و خلاقانه و رعایت استاندارد های ایزی دیزاین این سهم تا ۸۰٪ افزایش می باید.
ارائه محصولات با کیفیت و قیمت گذاری مناسب، استفاده از عنوان و توضیحات مناسب در محصول عرضه شده و همچنین انتخاب تصویر پیشنمایش خوب نیز نقش بسیار مؤثری خواهد داشت.
ایزی دیزاین، علاوه بر تبلیفات گسترده در بستر اینترنت با انتشار خودکار محصولات شما در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیسبوک، توییتر، ردیت، پینترست، آپارات، تماشا و نماشا و همچنین اپلیکیشن های اندروید و آی او اس فرصتی استثنایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که خدمات خود را به تعداد زیادی از کاربران، و به شکلی مناسب معرفی نموده و فروش بیشتری داشته باشید.
بله؛ ایزی دیزاین یکی از برند های پیشرو در ایران می باشد که هویت آن بصورت حقیقی و حقوقی ثبت شده و دارای درگاه پرداخت آنلاین، نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت ارشاد می باشد.