آموزش نصب Layer Style در فتوشاپ ⭐️

صفحه اصلی » وبلاگ » فتوشاپ » آموزش نصب Layer Style در فتوشاپ

در این مقاله، قصد داریم نحوه نصب Layer Style در فتوشاپ را به شما آموزش دهیم. احتمالا در آموزش های قبلی توجه کرده اید که ما از استایل های مختلفی در پروژه ها استفاده کرده ایم که در نرم افزار فتوشاپ شما این استایل ها موجود نیست.

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که چگونه می توان Layer Style را دانلود و نصب کرد؟

 

ابتدا باید یک Layer Style دانلود کنید. می توانید از سایت های مختلف آن ها را پیدا کنید و یا در موتور جستجوی گوگل “دانلود Layer Style” را جستجو کنید. فایل دلخواه خود را دانلود کرده و در مکان معلومی ذخیره نمایید.

در نرم افزار فتوشاپ به پالت Styles رفته و آن را انتخاب نمایید. اگر این پالت را مشاهده نمی کنید، به مسیر Window > Styles بروید تا پالت فعال و ظاهر شود.

 

0055 - آموزش نصب Layer Style در فتوشاپ

 

اگر به تصویر بالا دقت نمایید در سمت راست و بالای پالت، فلش کوچکی قرار دارد که با کلیک بر روی آن چندین گزینه ظاهر می شود. از گزینه های موجود بر روی Load Styles کلیک کنید. بعد از کلیک، پنجره ای باز می شود که باید یک فایل انتخاب کنید. به محلی که Layer Style را ذخیره کرده بودید رفته و آن را انتخاب کنید.

مشاهده می کنید که فایل دانلودی شما در پالت نشان داده می شود و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. همانطور که مشاهده کردید، نصب Layer Style بسیار ساده بوده و به راحتی می توانید آن را انجام دهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظراتبدون دیدگاه
ارسال دیدگاه