مجموعه بهترین موسیقی های زمینه برای تدوین ⭐️

صفحه اصلی » فروشگاه » موسیقی » زمینه » دانلود رایگان مجموعه بهترین موسیقی های زمینه برای تدوین

pack sound - دانلود رایگان مجموعه بهترین موسیقی های زمینه برای تدوین

این پکیج شامل 7 موزیک زمینه زیبا در موضوعات مختلف می باشد که ترک های زیر تنها نمونه هایی کوتاه و پیشنمایشی از پکیج می باشد.

 

موسیقی زمینه الهام بخش و زیبا که با گیتار آکوستیک، گیتار باس، پیانو، پد و … یک ریتم خوب و به یاد ماندنی را ارائه می دهد. این آهنگ ایده آل می تواند برای انواع پروژه های تبلیغاتی، انگیزشی، عروسی، فیلم ها و… مناسب باشد.

 

موسیقی متن زیبا و شاد که یک ریتم بسیار نشاط آور را برای انواع پروژه های شرکتی، تبلیغاتی، پروموتشن و … مفید باشد.

 

آهنگ زمینه شاد و پر تحرک زیر می تواند برای انواع پروژه های لوکس، مهمانی ها، مد و فشن، مدلینگ، مدرنیته و… مناسب باشد و یک ریتم شاد و پر انرژی را ارائه دهد.

 

موسیقی متن اکشن و دراماتیک زیر می تواند برای انواع تریلرها، فیلم ها و موارد دیگر مناسب باشد و در آن از انواع سازهای مختلف استفاده شده است.

 

آهنگ زمینه و متن زیر یک موسیقی زیبا می باشد که در آن از انواع سازهای مختلف و طبل های بزرگ استفاده شده است و یک انتخاب ایده آل برای هر پروژه تبلیغی، تریلر، بررسی محصول، بازاریابی دیجیتالی و شبکه های اجتماعی باشد

 

اهنگ متن زیر یک انتخاب خوب برای انواع تبلیغات تجاری، انیمیشن، سبک زندگی، کافی شاپ، رستوران و … می باشد. این آهنگ یک ریتم پر جنب و جوش با حال و هوای مثبت را به شما ارائه می دهد.

 

موسیقی متن الهام بخش زیر که با پیانو نواخته شده است سرشار از انگیزه، احساسات و رویاپردازی می باشد که برای انواع پروژه های تجاری، فیلم ها، مستند، تبلیغات آژانس های هواپیمایی، شرکت ها و … بسیار عالی و مناسب می باشد.

این محصول را به اشتراک بگذارید