پکیج موسیقی زمینه حرفه ای و زیبا ⭐️

صفحه اصلی » فروشگاه » موسیقی » زمینه » دانلود رایگان پکیج موسیقی زمینه حرفه ای و زیبا

pack sound - دانلود رایگان پکیج موسیقی زمینه حرفه ای و زیبا

این محصول حرفه ای شامل ۲۲ موزیک زمینه زیبا در موضوعات مختلف می باشد که ترک های زیر تنها نمونه هایی کوتاه و پیشنمایشی از پکیج می باشد.

 

این موسیقی زمینه با فضایی آرام شروع می شود اما رفته رفته به هیجان آن اضافه و اوج میگیرد می شود. برای انواع فیلم ها مناسب می باشد به خصوص موضوعات حماسی و اساطیری؛ در این قطعه همه بخش ها نقاط همگام سازی زیادی دارند و توسط ضربه ها از هم جدا می شوند.

 

این قطعه موسیقی راک، بسیار پر تحرک و پر انرژی می باشد که در آن از گیتار الکترونیکی، دارم و گیتار بیس به صورت ریتمیک و حرفه ای استفاده شده است. این موسیقی می تواند روحیه الهام بخش و انگیزشی را به مخاطب خود انتفال دهد و در پس زمینه تبلیغات، ویدیوها، برودکست های شرکتی، اسلایدشو عکس، فیلم های مود و فشن ، بازی ها و … به کار رود.

 

این قطعه آهنگ پس زمینه برای انواع فیلم های یوتیوبی، تلویزیونی، تبلیغاتی، سخنرانی ها، اسلایدشو تصاویر، رادیو و کلیپ های شرکتی به کار برده شود.

 

این قطعه آهنگ زیبا که فضای ارکستی دارد برای تبلیغات انواع محصولات ، کلیپ ها و ویدیوهای اینستاگرامی مناسب می باشد.

 

این قطعه آهنگ الکترونیکی می تواند به کارهای شما اصالت خاصی رو منتقل کند.

 

این موسیقی پس زمینه زیبا دو سبک سینمایی و هیپ هاپ را با هم ترکیب کرده و برای موضوعات احساسی و دراماتیک مناسب می باشد، همچنین استفاده از آن در فیلم های مستند، تبلیغاتی، فیلم های طبیعت و … نیز می تواند کاربردی باشد.

 

این اهنگ پس زمینه برای کلیپ های مدرن مناسب می باشد و در آن سازهای الکترونیکی استفاده شده است.

 

این آهنگ الکترونیکی الهام بخش ، برای فیلم های داستانی، قهرمانانه ، مستند، تریلرهای تلویزیونی ، شرکتی و … مناسب می باشد

 

این قطعه می تواند به شما در ساخت موسیقی بکگراند فیلم های انگیزشی و الهام بخش کمک کند. به کمک این اهنگ ، یک ویدیوی شاهکار و هیجان انگیز را صدا گذاری کنید.

 

یک قطعه آهنگ برای تبلیغات یا کلیپ های برودکستی مناسب می باشد.

این محصول را به اشتراک بگذارید