نکات کلیدی طراحی تقویم رومیزی و دیواری ⭐️

صفحه اصلی » وبلاگ » نکات کلیدی طراحی تقویم رومیزی و دیواری

به طور معمول تقویم های قرار گرفته بر روی میزها و یا آویخته شده بر روی دیوار منازل و یا دفاتر ، هدیه ای از طرف یک کمپانی بزرگ و یا محصولات بازاریابی هستند؛با ایزی دیزاین در مقاله نکات کلیدی طراحی تقویم رومیزی و دیواری همراه باشید.

 

شما نیز این امکان را داشته تا با فرستادن سالنامه و یا تقویم به مشتری ها و افراد خاص و تامین کننده، آسوده خاطر گردید که دیگر اطلاعات تماس شما همیشه در اختیار آنان قرار داشته و در صورت نیاز به خدمات و یا محصولاتی که در تخصص شما بوده، قطعا اولین گزینه که در ذهن آن ها پررنگ شده نام شما می باشد.

البته که یک طراحی زیبا و کاربر پسند احتمال دیده شدن این تقویم ها را بیش از پیش می سازد. از این رو ما قصد داریم در ادامه نکاتی برای جذاب تر شدن طراحی تقویم های رومیزی و دیواری را به شما یادآور گردیم:

 

  1. به تقویم به عنوان فرصتی برای به نمایش گذاشتن برند خود نگاه کنید.

حتما در تقویم نمونه کار های خود را نیز آورده و در این امر سعی نموده از تصویر و یا محصولاتی که بیشترین جذابیت را داشته و کاملا نشان از تخصص بالای شما داشته استفاده نمایید. از محصولات و خدمات خود عکس هایی زیبا تهیه نموده و آن ها را در صفحات تقویم به کار ببرید.

در واقع تقویم یک شیوه برای دیده شدن است و باعث مى شود که مخاطب، شما و تخصص شما را از یاد نبرد. این شیوه احتمال آن که افراد بیشتری به سمت برند شما جذب شوند را بالا تر خواهد برد.

 

  1. استفاده از تصاویری جذاب و حرفه ای

چنانچه خود در تهیه تصاویر حرفه ای تخصصی نداشته پیشنهاد می شود برای این کار از یک تصویر گر کاربلد کمک بگیرید تا تصاویری منحصر به فرد و تاپ را برای شما خلق کند.

تصاویر به کار رفته در تقویم باید به خوبی بیانگر حرفه و کسب و کار شما باشد. یک تصویر گر حرفه ای باید این قابلیت را داشته باشد که تقویمی بسیار جذاب و زیبا و کاملا ایده آل به شما تحویل دهد.

 

1111222 - نکات کلیدی طراحی تقویم رومیزی و دیواری

 

  1. دیزاین صفحات

برای دیده شدن پیشنهاد می شود روی طراحی های قدیمی و تکراری خطی قرمز کشیده و به فکر یک طرح مدرن و به روز باشید.

یکی دیگر از مواردی که حتما باید به آن توجه شود اندازه تقویم های دیواری بوده که حتما باید سایزی مناسب داشته باشند.

شرکت هایی که حجم کاری بالایی دارند به تقویمی احتیاج دارند  که امکان به اشتراک گذاشتن اتفاقات و رویداد ها را به آن ها بدهد، از این رو تقویم های بزرگ و دیواری برای آن ها گزینه ایده آلی می باشد.

اما در صورتی که تقویم های کوچکتری طراحی نمایید به راحتی بر روی میز دفاتر، دیوار اتاق کارمندان، اتاق انتظار و… قرار خواهند گرفت.

 

  1. کیفیت، کیفیت، کیفیت

همیشه  افراد به دنبال محصولی هستند که بالاترین کیفیت را داشته باشد، چرا که فرد با استفاده از آن محصول، احساس توجه، اطمینان و حس خوب را به صورت همزمان تجربه خواهد کرد. لذا بهتر بوده همواره در ساخت محصولات خود کیفیت را در اولویت قرار داده و از بهترین مواد اولیه استفاده نمایید. کیفیت بالای تقویم شما به خوبی مخاطب را از بالا بودن کیفیت محصولتان نیز آسوده خاطر می سازد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظراتبدون دیدگاه
ارسال دیدگاه